Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újra légmell! Baloldal. Le...

Újra légmell! Baloldal. Le kellett feküdnöm, jobb lett. Korházba semmiképp nem akarok menni. Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 21:19
1 2
 1/13 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvos! Ezen nem segít a kamillatea!
2020. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is van a világon, nem kell mindennel egyből a sürgősségire menni. Bár ez pont egy olyan eset, ami oda való. Miért nem akarsz kórházba menni?
2020. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

ha légmell lenne nem biztos, hogy itt irkálnád az ostobaságodat!

majd a doki megmondja hogy légmell-e

mennyé orvoshó'!

2020. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Annyira nyomorékok vagytok...

3ból egy sem ismeri a betegséget igazán ahogy látom.

Elmondanám, hogy volt már és igyanugy irkáltam a "hülyeségeket" 🙄

Orvos? Felejtő.

Kovidosztályra nem megyek🤫

2020. dec. 14. 09:08
 5/13 anonim ***** válasza:

A légmell önmagában csak egy tünet. Nem írtad le, hogy milyen betegség vagy sérülés következménye. Ha ezt tudod, akkor pontosan mit is akarsz kérdezni? Ha nem tudod az okát, akkor viszont mindenképp ki kéne vizsgáltatni, mert ennek csak úgy nem kellene spontán kialakulnia.


Ki mondta, hogy covidos osztályra menj?

2020. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legmellnek is van sulyos es kevesbe sulyos "valtozata". A lenyege annyi hogy a tudot korbevevo ket hartyareteg koze (serules, vagy valamilyen mas uton) levego kerul, igy azok az adott teruleten nem tapadnak ossze, ami fontos lenne ahhoz hogy a tudo normalisan mukodjon, vagyis hogy rendesen levegot tudj venni. Az enyhe legmell otthon fekvessel, pihenessel kiheverheto, viszont sulyosabb esetekben az eleted mulhat rajta, hogy elmesz-e orvoshoz, vagy nem. Minel nagyobb teruletet erint a levegobuborek, annal kevesbe tud kitagulni a tudo, szoval nehezebb lesz a levegovetel. Ha pedig egyszerre mindket oldalt erinti, nagy teruleten, akkor az nagy valoszinuseggel halallal jar. Remelem nem kell ecsetelni hogy miert. Ezert lehet tanacsos orvoshoz fordulni. Szoval inkabb megkoszonhetned a valaszoloknak hogy segiteni szeretnenek, ahelyett hogy lenyomorekozod oket, foleg ugy hogy eszerint inkabb te nem vagy teljesen tisztaban azzal, hogy mivel is jar(hat) ez a betegseg.
2020. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hozza nem értők írnak ide.

Spontán nem alakulhat ki?

Ki mondta ezt neked??

Jobb oldalon spontan alakult ki két éve. És nem felvilágositást kértem a betegséggel kapcsolatban, hanem tanácsot!

2020. dec. 15. 12:42
 8/13 anonim válasza:
76%

Tanácsot kaptál, menj orvoshoz. Én 3 napig voltam félig összeesett tüdővel kissebb panaszokkal. Saját lábon sétáltam be, nem akarták elhinni. Sürgősségi műtét lett.

Nem játék.

2020. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy simán kifekszed ha van egy kis agykontrolod.

En is ezt tettem.

Engem nem csöveznek be mégegyszer...

2020. dec. 19. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a tüneteket kifekszed, de a légmell mögött álló okot otthon nem tudod megszüntetni. Ezért kéne orvoshoz menni vele.
2020. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!