Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Libris ajándékkártya meghossza...

Libris ajándékkártya meghosszabításának vmilyen módja?

Figyelt kérdés

2 napja járt le az ajándékkártyám beváltásának határideje.Úgy láttam a májusban lejártakat meghosszabították, a júniusiakat nem lehetne?

Normális válaszokat várok,amelyek segítenek is.Köszönettel!



#ajándékkártya #Libri #COVID #lejárati idő meghosszabítás #tisztességtelen haszon #könyvcég
2021. jún. 4. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

2021. március 1. és május 30. között lejáró ajándékkártyák érvényességi idejét 2021. május 31-ig egységesen meghosszabbítottuk. Ezt követően a kártyák érvénytartamának további meghosszabbítására általános kártyatájékoztatónknak megfelelően nincs lehetőség.

Mondjuk nem értem milyen tisztességtelen haszonról beszélsz. Ha egy év alatt nem használtad, nem most fogod. Bruh.

2021. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan használni akartam , az ajándékkártyák forgalmazásának az oka végeredményben a haszon , ez is csak business, főleg ha még többen elfelejtik beváltani, más kártyánál 5 év van feltüntetve .Minden Libris dolgozó ilyen egyűgyű,zárt térlátású? Nem tudom a címét annak a könyvnek, te lehet ,tudod,ha már szakmabeli vagy : csak körbeírom : Haszontalan állások... Ajánlhatok jó könyveket neked ?
2021. jún. 6. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Libris dolgozó, szóval...

Én csak bemásoltam azt, ami az oldalon le van írva. Tudtál róla, hogy a felhasználási idő egy (1) év. Mindegyik üzlet más felhasználási időt ad meg. (Emagon csak 6 hónap, Decathlon 2 év, Tchibo 36 hónap.) Ez van. Az üzlet nem tehet róla, hogy figyelmetlen vagy.

2021. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!