Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz e hogy ha nagyon szeretné...

Igaz e hogy ha nagyon szeretnéd, akkor megváltozhat a szemed színe?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Teljes képtelenség. Mindenkinek barna a szeme. Akiknek mégsem, annak pigmenthiány az oka.

Akarattal (sem) tudod megváltoztatni.

2021. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány embernél olyan van, hogy hangulattól függően változik kicsit az árnyalata. Ismertem is ilyen embert, kékes és zöldes között változott. De az sem akaratlagos dolog.
2021. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem igaz. Ha más színűre szeretnél, vegyél színes kontaktlencsét!
2021. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Igaz. Ha más színűre szeretnél, vegyél színes kontaktlencsét!
2021. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon szeretnéd, akkor szórj egy kis csípős paprikát a szemedbe, és szép piros lesz.
2021. jún. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Leírtam egy tényt az elsőben.

Tudatlanok lepontozták. Nem, nem lehet a szem színét megváltoztatni.

2021. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Én kék szemszínt szeretnék.:)


A többiek válaszai is nagyon hasznosak. A válaszotokat köszönöm.

2021. jún. 6. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Mint írtam, a barnától eltérő szemszín pigmenthiány. Nem kívánságműsor.
2021. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a pigmenthiány egy bőrbetegség.
2021. jún. 6. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Vannak, akiknek agykontrollal sikerült megváltoztatni a szemszínüket. Esetleg szubliminálok hallgatásával, bár sztem ott is inkább az agykontrollhoz hasonlóan saját maguk hatnak a gondolataikkal a tudatalattira. Több, mint egy éve programozom agykontrollal, minimális mértékben, de világosodott a szemem. Vannak, akik pár hónap alatt látványosabb eredményt érnek el.

Jelenleg milyen színű a szemed? Gondolom, sötétebből szeretnél kéket.

Állítólag nyers vegán étrend hatására is világosodhat a szemszín. Nekem nem bírná a gyomrom a csak nyers étrendet, de igyekszem sok nyers zöldséget, gyümölcsöt enni. A méz és a magvak is jó hatásúak. Ezekben az élelmiszerekben sok a C-vitamin és a glutation (ez egy antioxidáns), amik gátolják a melanin képződést.

Ezen kívül létezik olyan lézeres kezelés, amivel el lehet távolítani az írisz elülső részéről a melanint, alatta pedig mindenkinek kék a szeme. Ilyen kezelést egyelőre csak néhány országban végeznek, és nagyon sokba kerül (1-1,5 millió + utazás, szállás). Ha sötétebb barna a szemed, akkor több alkalommal is kell menni kezelésre. Nekem tervben van, mert hamarabb fogok megőszülni, mint magamtól kék szemeket varázsolni, annyira lassan megy.

Ha szeretnél beszélgetni a témáról, vagy van még kérdésed, nyugodtan írhatsz privátban is.

Itt úgyis többnyire ilyen válaszokat fogsz kapni, hogy lehetetlen, amik gyengítik a hited. Ugyanis mindent, amit az elme el tud képzelni és el tudja hinni, azt meg is tudja valósítani. Legfeljebb sokáig tart.

2021. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!