Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van tesód és mérges vagy...

Ha van tesód és mérges vagy rá akkor mit szoktál rá mondani úgy szidásként?

Figyelt kérdés
Mert nekem anya azt mondta hogy nagyon csúnya szavakat szoktam rá mondani és kíváncsi vagyok h tik milyeneket szoktatok mondani 11/L
2010. aug. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Te még elég fiatal vagy, és nem hangzik túl szépen ha csúnyát mondasz rá....

(én ilyet pl.: hülye, idióta, barom állat, kuss! meg takarodj! meg szoktam szidni a különböző felmenőinket is, nem éppen kulturált formában, meg húzz innen, dögölj meg és társaik...)

2010. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti a káromkodás nem nőies, érdemes nem rászokni. Én 15 vagyok szintén lány és minden második szavam b*zmeg. Elég nehéz leszokni Róla. Most azon vagyok.XD


Nekem nővérem és amikor veszekszünk max annyit modunk hogy: "Nem értem miért kell ilyen kiállhatatlanul viselkedned" ilyenkor álltalában megkérdezi hogy "miért hogy viselkedem?!" erre pedig már sajnos kijön egy két csúnya szó XD


Lényeg a lányeg hogy megválszoljam ha kisebb a tesó elég ha annyival sértegeted hogy gyerekes...

Ha meg nagyobb... Akkor akkor egyszerűen "borzasztó vagy"... próbálj a hangsúllyal szidni XD NemtudomXD

2010. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani az öcsémnek,hogy a k.urva anyád!

Erre ő: az a tiéd is

Jó,akkor apád! ennyivel be is fejeztük,mert szétröhögtük magunkat.(egy filmben láttuk)

Éés hozzá kell tennem,csak akkor,ha nem hallották.

2010. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is kb olyanokat szoktam mint az első de oan nehéz leszoki róla :S de megprópálom :)
2010. aug. 25. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is anyázunk sajnos. :) De az anyánk is nekünk... :D (nagyon-nagyon ritkán, ha nagyon-nagyon ideges)
2010. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahaha
2010. aug. 25. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:

"húzzál innen te majom", "ne legyél gyökér", "kussol a szád"

mi már csak így kommunikálunk =)

2010. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
anyád!
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"mennyél már innen" "haggyál már légysz"

15/L hugom:7/L

2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!