Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem egy számomra...

Összevesztem egy számomra nagyon értékes emberrel. Megbánottam nagyon. Azt mondja az a baj velem, hogy nem azt mondom amit érzek és mindig változtatok a dolgaimon. Olyan mérges, letörölt msnről is. Nem szeretném elveszíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az illető ffi
2008. júl. 17. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem most ne fussál utána,mert azzal nem lesz jobb.Hagyj időt neki és magadnak is.Mérges,majd megnyugszik és akkor talán az msn-re is visszavesz,akkor meg tudjátok beszélni ezt az egészet,bocsánatot is tudsz kérni stb.Elmondta,hogy neki mi nem tetszett,addig próbálj meg azokon kicsit csiszolni,hogy legközelebb ne legyen az már gond köztetek.Ha te is fontos vagy neki,akkor ugyis megtalál újra.
2008. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!