Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne honnan tudhatnam...

Érdekelne honnan tudhatnam meg hogy a páromnak van e vezetői engedélye? Mert szerintem hazudik hogy nincs...

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ha van is, de nem akar vezetni, te se akard rakenyszeriteni, ennyi.
2021. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan, mert harmadik személynek senki, sehol nem fog kiadni ilyen adatot, és persze nem is publikus, nem kérhető le egy nyilvántartásból.

Gyönyörű egy kapcsolat amúgy, ahol nincs bizalom, nem lehet megbeszélni dolgokat, az egyik hazudik a másiknak, a másik meg a háta mögött káderezné le őt.

2021. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Miért hazudna ilyet?
2021. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért hazudik, mert rá jött hogy át lehet engem verni. Így mindent hazudik, eltagad! Vezet ne légy értetlen! Akkor honnan tudnám hogy vezet, úgy hogy van autónk 1 éve. Járunk vele és nagyon ügyesen be áll bárhova mint a rutinos vezetők.. . Tudom a fizetése mennyi, 66000 Ft gyerektartasdijat fizet, de inkább azt is csak ő küldi a volt párjának. Mert közbe meg jönnek a levelek hivatalos helyekről hogy a hatralekos gyerektartasdij vissza lett vizetve! Már csak 11000 volna a havi törlesztő részlet neki 1 gyerekre!
2021. jún. 12. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha ő neked PÁROD, akkor megérdemled a sorsod. Én páros lábbal rúgnám ki.
2021. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van autótok, rendszeresen jártok és parkoltok vele, de letagadja hogy van jogsija? És te ennek tudatában hagyod a forgalomban vezetni, mintha nem lenne rá jogosult. Nem csoda, hogy hülyének lehet nézni téged.
2021. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos így van!12 éve felesége vagyok, 2.ferjem.Az a baj hogy túlságosan szeretem. Minden ok volt addig míg el nem ment itt helyben a városba dolgozni,ontodebe, és ott olyan haverokra lelt, akik falaznak neki! Sok mindent tudok, meló társaitól, akik nem állnak hozzá közel,mint legtöbben,de félnek mellém állni akárhogy tudom a dolgokat, át ver hazudik, nem tudom miért!Okot nem. Adtam rá neki, szoszerint ki van nyalva a segge! Ezért nem értem az egészet. Most 2.honapja meg 360 fokot fordult vele a kocka.. Eddig közös kassza volt. Most amit keres ontodebe, ad belőle 50-60ezret gazdálkodjak albérlet mellett ahogy tudok..
2021. jún. 12. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod az aldozathibaztatas bunebe esni, de ezt az egeszet magadnak koszonheted. Nem azt, hogy rabszolganak tart, nem azt hogy nem ad penzt (amugy miert is nem dolgozol...?), nem azt hogy hulyenek nez, hanem azt, hogy turod es turod es turod. Mit szeretnel, mit mondjunk? Hogy fuuuu de sajnalunk, de rossz neked, te tenyleg, annyira egyutterzunk, es pont ismerunk is valakit aki ugyanebben a helyzetben van es neki is rossz? Ettol mi fog megoldodni?
2021. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*nem akarok
2021. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Dolgozom persze.. Élelmiszer Abcbe vagyok eladó - Pénztáros. Nem kell sajnálni, én csak egyszerűen kíváncsi voltam arra megtudhatom e valahogy van e jogsija. Köszi a válaszokat!

.

2021. jún. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!