Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak a charlotte hoz hasonló...

Vannak a charlotte hoz hasonló animék?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül a Key többi munkája között, egyik személyes kedvenc cégem. :D

- Angel Beats! - Szvsz sokkal jobb, mint a Charlotte. Hurrogtak már le ezért a véleményért. Nos... egészségükre. De ez egy olyan anime, amiről órákat tudnék filozofálni.

- Clannad és Clannad: After Story - A Clannad egy romantikus vígjáték, ha van affinitásod rá, akkor garantáltan tetszeni fog, ha viszont nincs, akkor garantáltan nem. De a Clannad: After Story meg személyesen a kedvenc animém. :D Szóval csak ajánlani tudom (nem szoktam vakon osztogatni a "kedvenc" címet).

- Little Busters: Ezt még nem néztem végig, de ez is nagyon jó.

- Rewrite: Kicsit emlékeztet a Charlotte-ra. Szerintem ez is nagyon ötletes anime, bár kicsit összecsapottnak érzem. Pardon, baromira összecsapottnak érzem.


A Key animék tipic olyanok, hogy valakik vagy nagyon szeretik, vagy utálják. Ha viszont már tetszett a Charlotte, akkor gondolom, te vevő vagy az ilyen stílusra.


Ezek nem Key animék, hanem inkább témájukban hasonlítanak a Charlotte-ra:

- Sousei no Onmyouji - Egyik kedvenc shounen animém.

- Re Zero - Nem tudom miért, de ez is eszembe jutott a kérdésedre. Szintén nagyon szeretem.

- My Hero Academia - Mondjuk, nincs, hogy ezt ne ismerd.


Én mindegyik animét szeretem, és mindegyiket ajánlom is, első sorban az Angel Beats-et. :D A Clannad: After Story-t én imádom, de ha maga a Clannad nem tetszik, akkor nem hiszem, hogy végigszenvednéd magad rajta. :D

2021. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 15. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. :D
2021. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Toaru Majutsu no Index és társai. Többnyire egy olyan városban játszódik, ahol a legtöbb embernek van valamilyen természetfeletti képessége. A másik szál pedig a mágiáról szól, és ez a két oldal találkozik.
2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!