Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudom megnézni...

Facebookon hogy tudom megnézni, hogy ki nézte meg a sztorimat? (aki nem ismerősöm)

Figyelt kérdés

Amikor megnézem, hogy kik nézték meg a sztorim, kiírja legalul, hogy (egyéb: 2). Ez gondolom a nem-ismerősökre vonatkozik.

Hogy tudom megnézni, hogy ki az a 2 ember?

Előre is köszönöm.



2021. jún. 16. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Roviden: sehogy.
2021. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írja ki, mert nem követőd, aki megnézett (ha ez az "ismerős" megfelelője az oldalon). Mivel nem vagytok az oldal szerint kapcsolatban egymással, nem fedi fel a látogatókat, ahogy egy közösségi oldal sem teszi adatvédelmi és jól megfontolt gazdasági okokból (ugyanezért nincs dislike).
2021. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az, hogy egyéb 2 az azt jelenti, hogy az ismerőseiden kívül még 2 olyan ember is megnézte a történetedet/napodat, akik nincsenek az ismerőseid között.


Ezek az emberek lehetnek a facebook követőid, akik korábban már kezdeményeztek nálad jelöléssel, csak te nem fogadtad el a jelölésüket, így maradtak a facebook követőid és ők is láthatják a tevékenységeidet.

2021. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!