Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagyon kínos lesz?

Ez nagyon kínos lesz?

Figyelt kérdés
Van egy tanár akivel beszéltem hogy élőkeszitene C1 nyelvvizsgára, több ember tanulnia, mint egy tanfolyam, csak eléggé drága és hát úgy alakult hogy a félre tett pénzem hát már nincs meg rá, közbe jött egy két dolog, és már önbizalmam sincs, nem tudom hogy megtudnám e csinálni, beszéltem vele hogy inkább mégsem mennèk és azóta már 4x felhivott és próbálja rámerőszakolni hát persze neki ez plusz pénz, már a rèszletfizetèst is felajánlotta, mondtam átgondolom de nem ígérek semmit előre aztán megint felhivott és ajánlatokat tett anyira kínosanak èrzem... most találkozni akar velem, én már nagyon nem akarom ezt az egészet, és egyszerűen nem tudom hogy milyen pofàval álljak elé hogy fogja már fel nem akarom. És ahányszor elkèpezelem ahogyan ő tuszmálja rám a dolgot félek nem fogok tudni megszólalni és bele fog rántani ebbe a dologba, sajnos hallottam már egy két ismeröstől erről a tanáról, hogy ilyen erőszakos stb.
2021. jún. 20. 05:15
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, ez màr most is kínos. Bannold, aztàn keress màst, ha megvan rà a lóvé ÉS nem sos a dolog.
2021. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem mondtál neki egyértelműen nemet. Helyette kamuzol, hogy még átgondolod, pedig már a döntés/helyzet megvan, és az biztos. A tanár meg számít arra, hogy majd jelentkezel, ezért próbálja ő is a dolgot erőltetni.
2021. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért találkoznál vele, ha nem akarod az egészed? Ne olyanokat mondj, hogy gondolkozol, hanem azt, hogy meggondoltad magad, és mégsem szeretnéd a felkészítést, ezért felesleges is találkozni. Kész. Ha azután is hívogat, hogy egyértelműen nemet mondtál, letiltod a számát.
2021. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jún. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!