Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondhatta ezt?

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Évek után egy volt osztálytársam felkeresett, hogy de jó lenne talizni. Össze is jöttünk, vidám hangulat, mozi, kaja, pia, stb. Akkor többen is voltunk így, volt osztálytársak, de legközelebbi találkozónkkor már csak kettesben voltunk. Ülünk békésen a Kfc-ben, beszélgetünk. Előzményekre nem emlékszem, de biztos, hogy nem volt közbevágó a témája: egyszer csak megszólal: "Te tudod, tavaly majdnem meghaltam." Kérdem, hogyhogy, mire ő, "Hát tudod, öngyilkosság". Egy ahával lezártam a témát, mert, hát, nem igazán értettem, hogy ezt most miért mondta el nekem? O.o Évek óta nem láttuk egymást, és már iskolában se voltunk soha puszipajtások, csak köszönő viszonyban voltunk mindig. Csak úgy előállt ezzel. Rólam meg méterekről lerí, hogy az életben nem lennék öngyilkos. :S Tehát picit összezavart ezzel a kitárulkozásával. :P Szerintetek miért mondhatta ezt el nekem?

Köszi a válaszokat. :)


2010. aug. 26. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet ilyen feltünési viszketegsége van, aztán elmondta neked is, hogy tudd sajnálni.

vagy próbál a bizalmadba férkőzni, és elmondta.

2010. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú? És te lány vagy?

Ha igen, akkor szerintem tetszettél- és tetszel neki.

Vannak ilyen idióta pasik, akik azt hiszik, egy "öngyilkossági kísérlettel" (vagy az azzal való fenyegetőzéssel) meghódíthatnak egy lányt.

Na az ilyeneket én messziről elkerülöm.


Különben én a helyedben nem erőltetném a barátkozást vele- főleg, hogy korábban sem voltatok jóban.

2010. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk, én 16, ő se lehet több 17-nél. Én is arra gondoltam, hogy talán tetszem neki, mert utána jól meg is ölelgetett. O.o
2010. aug. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!