Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondta egy rokonom,...

Ha azt mondta egy rokonom, hogy szebb voltam mint az unokája, azt őszintén mondhatta?

Figyelt kérdés

Az apukám unokatestvére (63 éves nő) mondta ezt, akivel nagyon jó a viszonyom, mintha a nagyim lenne kb.

Pár hete voltam egy esküvőn, ahol az unokájával ketten voltunk a koszorúslányok. Azt mondta, hogy én sokkal szebb voltam mint az unokája, meg hogy hozzám illő volt a ruhám, nagyon csinos voltam, büszke volt rám ahogy táncoltam, meg hogy az unokájának a ruhája mennyire nem tetszett neki, mert milyen ronda volt a ruha.


Ezt őszintén mondhatta vajon? Nekem fura hogy engem dicsért, az unokáját meg nem. Pedig ő a "sajátja", őt kellene a legszebbnek látnia, ezért is csodálkozom. Őszinte lehetett vagy csak biztatni akart?


2011. okt. 14. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg másik ruhára akarta rábeszélni az unokát, mint amit magától választott, az unoka meg kitartott a saját elképzelése mellett és most ez a bosszú :)
2011. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Normális ember nem annyira lefogult a saját rokonaival, hogy ne vegye észre, hogy más esetleg szebb.
2011. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki elfogult a családtagjaival.
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezért kell feltenni ezt a kérdést?Biztosan õszintén gondolta.
2011. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐŐŐŐ nem tök mind1. :D Most Komolyan. :D Neked is van szemed, el tudod dönteni, hogy jobban nézel ki a csajnál, vagy sem.
2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a nő egy kocsog.Te meg nagyon hiú vagy.
2011. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem basszus, nem k*rvára mindegy, hogy ki, hogy néz ki? Hagyjuk már...Azért ennél vannak jóval fontosabb dolgok is az életben, hogy kinek áll jobban a szempillája...
2011. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jelentősége számodra az "A" és a "B" verziónak?
2011. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 22.30 a tuti.
2011. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamám se volt "piskóta", de ez a nő kimondottan rosszindulatú az unokájával szemben.

Még ha jobban is tetszettél volna neki, mint a saját unokája, akkor sem kellett volna az unokáját fikázni.

"büszke volt rám ahogy táncoltam": talán ő tanított táncolni?

Egy ilyen rosszindulatú, sz@rkeverő nő véleményére nem adnék.

2011. okt. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!