Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta? Többi lent!

Miért mondhatta? Többi lent!

Figyelt kérdés

Párom január óta dolgozik az új munkahelyén. Ott dolgozik a főnök lánya is aki 1-2 évvel idősebb a páromnál.

Történt a következő: összevesztünk a párommal tök apróságon csak a bolhából elefánt lett és szó szót követett mikor is azt mondta h az a csaj jobb nálam.


Ezek után mit gondoljak? Nagyon rossz azóta.


2011. júl. 18. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ez a hapsi nem szeret téged, szabadulj meg tőle amint lehet. nem vicc. komolyan.
2011. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha hazudna neked, az jobb lenne?
2011. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

férj otthon a feleségnek:

-képzeld a titkárnőm azt akarta hogy a fülébe tegyem a farkam!

-Ilyen perverz?

-ááá csak mikor a szájába akartam tenni, elfordította a fejét

2011. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem nem lenne jobb.

Azt mondta csak azért mondta mert ideges volt. Egyébként most akarunk összeköltözni és szinte naponta elmondja h velem akar élni.

2011. júl. 18. 23:43
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
ja és más megjegyezni, ha szépnek csinosnak lát egy lányt, mint hogy "jobb nő nálad", ha szeretünk valakit nincsen jobb. első voltam.
2011. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem csodálom, hogy rossz azóta. Ez egy eléggé, sőt nagyon bunkó beszólás volt. Végy egy nagy levegőt, és próbálj meg higgadtan beszélni a pároddal. Nyugodtan mondd meg neki, hogy nem akarsz sem vetekedni, sem összehasonlítási alap lenni egy másik nővel.

Szerintem dühében, és direkt bántó szándékkal mondta amit mondott. De azért nem árt benne tudatosítani, hogy dühében sem mondhat akármit...

2011. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
így van. nem lenne jobb ha hazudna. igazat mondott, ezt használd ki és hagyd ott. ilyet nem lehet mondani. a nagy baj, h megkérdezted h mit tegyél, tehát bizonytalan vagy, tehát úgyse fogod otthagyni. gondolom túl jóképű. azt kell eldönteni h elég jóképű-e ahhoz, hogy a porba alázhat következmény nélkül, ezt csak te tudod, te tudod felmérni mi az esélye h találj magadnak egy hasonlóan jóképű gyereket. aki olyat mond h van jobb nálad, az vagy buta, vagy nem akar téged, vagy úgy van vele h sokat megtehet veled és te úgyse hagyod el.
2011. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23:48 szívemből szólt, dobd ki! szakíts!!!
2011. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

És akkor itt még hozzá jön ha már ennyit leírtam h egy-egy veszekedés alkalmával van h mondja h a k. anyám meg h dögöljek meg meg ba.zódjak meg.

Eddig tűrtem de nagyon nehéz már. És akkor mindig meglepődik mikor azt mondom nem biztos h költözni akarok.

De ez végképp meglepett mikor azt mondta h az jobb nálam.

2011. júl. 18. 23:52
 10/22 anonim válasza:
24%
Ezt talán tőle kéne megkérdezned. Idebiggyesztettél 5 sort a magánéletedből, egy kiragadott szituációt. Így elég nehéz segíteni, igazából legjobban te tudsz segíteni magadon a döntés a te kezedben van. A nőknek jó érzékük van a gesztusok észrevételében és azok "lefordításában". Tehát, ha valóban elszólta magát bűntudatot kéne éreznie amiért megbántotta azt a lányt akivel együtt akar élni. Ha Freud-i elszólás volt akkor ellenséges érzéseket táplál e téma iránt. Nehéz megállapítani mindezt abból amit mond, a kommunikáció csak egy kis részét (20-30%) teszi ki a verbális interakció, a többi mind non-verbális úton megy végbe. Remélem tudtam segíteni, sok sikert a továbbiakban!
2011. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!