Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinél hány fok van a lakásban?...

Kinél hány fok van a lakásban? 4 emeleti lakás ahol nincs szigetelés, és klíma se 30 - 31 fok van. Valami tipp, hogy hüvősebb legyen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Klíma ventillátor vagy este nyisd ki az ablakot az sokat segít
2021. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem hamarosan jobb lesz.
2021. jún. 21. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb,hideg vízbe áztatni a lábat .
2021. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyiss ki minden ajtót s ablakot.
2021. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy egész északára hagyd kinyitva az összes ablakot és reggel zárd be.

Ha van ventillátorod, segíthet, ha beteszel a fagyasztóba néhány üveg vizet, majd miután jéggé fagytak, egy tálban a ventillátor elé teszed őket. Eléggé le tudja hűteni a szobát, ha így használod.

Nekünk ez vált be régen az emeletes házban.

2021. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó módszere jó lehet

Mai nyaraknál kánikulában az ablaknyitás sajnos halottnak a csók, mikor éjjel is 29-30 fok van ,nálunk hiába csináltam ezt sajnos semmit sem hült, igaz mi belvárosi régi építésű földszinti lakásban lakunk és "csak" 27-28 fok van ,de én már ígysem tudok aludni tőle :D

2021. jún. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jeges módszert fel tudod turbózni egy kicsit azzal, hogy leengeded a redőnyt rácsosra és / vagy a Nap által sütött ablakot is hűtöd nap közben egy ventilátorral. A cél az, hogy lehetőleg ne tudjon átmelegedni az üveg, - mert az is úgy viselkedik gyakorlatilag, mint egy hősugárzó. Legfelső emeleten lakom, amelynek a tetejét gyakorlatilag egész nap süti a Nap és így is törölközőket kellett cserélnem magam alatt - az izzadás miatt - éjszakánként, de még is sokkal jobb volt a helyzet, miután a leírtakat csináltam.
2021. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 fok. Napközben sötétíts be ha tudsz este pedig nyisd ki az ablakot teljesen
2021. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!