Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A két ablak közt a lakásban...

A két ablak közt a lakásban nálatok is annyi a hőmérséklet, mint odaint?

Figyelt kérdés
Nálam igen és meglepődtem. Régi fa ablak van, szigetelve van. Érdekel, hogy csak nálam ilyen hűvös a két ablak közt vagy másoknál is? Nagyon csodálkozok, mert ezek szerint a hagyományos üveg hőtartás szempontjából úgy tűnik szinte semmit se ér.

2016. nov. 1. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy a két ablakszárny között milyen a hőmérséklet, akkor azt tudom mondani, hogy télen, amikor -5 és -10°C közötti a kinti hőmérséklet, akkor a két ablakszárny között 0 és +10°C között van (felhős időben ill. este). Napos időben (ha odasüt a Nap) 5 és 15°C között.
2016. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szobámban is, de a külső ablak fém keretes vékony üveggel nem sokat ér, ott tartom ilyenkor a macska konzervet
2016. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!