Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon zavaró...

Mit csináljak? Nagyon zavaró lehet mások számára?

Figyelt kérdés

Szőrös a combom, es még fekete is. Anya a lábam sem engedte borotválni, de azt mégis leborotváltam és le is kiabalt erte, viszont a combom nem nagyon szeretném, de zavar.


Lány vagyok, másoknak ez mennyire zavaró, főleg nyáron rövidnadrágba:(?

Es anya nem is szeretne borotvalkozasrol beszelni, viszont en nem szeretném ha szőrös lenne a lábam.

Mit csináljak?:(



2021. jún. 25. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

combodat kezedet nehogy leborotvald

oda használj hideg gyantacsikot rossmanba lehet kapni isanas rozsaszin doboz 1000 ft korul van tenyereddel felmelegited ra teszed lehuzod egyaltalan nem faj!!!

kerd meg anyukadat segitsen benne

2021. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszod, de anyukám a gyantát sem engedi, nem szeretné ha borotválnám/gyantáznám akármimet is
2021. jún. 25. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2021. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

sajnalom hogy ilyen de a gyanta azert jo mert nem erősödik meg utana sem es tartósabb mint a borotva

allj ki magadert vagy huzz fel a nagy melegbe melegitot es mondd meg h nagyon zavar h szoros a labat

2021. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ilyen anya? Nem is értem, miért nem engedi.

Na mindegy is, az a te lábad, és ha nem 12 vagy, akkor jogod van leborotválni, ha zavar.

2021. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokkal több vagyok mint 12, ezért érzem cikinek máshol.
2021. jún. 26. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor tedd azt ami neked jól esik azért mondom mert én is több vagyon mint 12 és én megmondtam anyumnak hogy le fogom borotválni a lábamat/combomat mert engem zavar, és megértette
2021. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem is tiszta szőr a combom,de én egyenlőre csak térdig borotválom.Sajnos így nagyon látszik,hogy egy elválasztóvonal és onnan szőrös.A karom szintén.Könyökig borotvált,onnan szőrös. L.
2021. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél a zsebpenzedből gyantát és oldd meg akkor mikor nincs otthon.

Ha lebuksz,akkor meg állj ki magadért,hogy neked ez fontos,mert nem akarod,hogy cikizzenek suliban pl. tesi órán.

2022. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!