Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan tudtok halkan...

Lányok! Hogyan tudtok halkan pisilni?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, de nagyon nem tudok halkan pisilni.. és idegesít.. mert nem merek pl.: az osztálytársaim előtt sem egy felül-alul nyílt WC-ben sem elvégezni a dolgomat, hogy ne feszengjek közben, hogy mit gondolnának.

És kérlek szépen, ne kérjétek, hogy szokjam meg, meg győzzem le ezt a "félelmemet", meg stb.-k, hanem csak azt, hogy értsétek meg, hogy nekem ez baj.

És a kérdésre választ szeretnék kapni... tudom, hogy hülye kérdés, de lennie kell valami magyarázatnak rá..

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 30. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. Ez ilyen.
2021. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Másét hallod? És mi van akkor ha hallja valaki? Semmi! Emberi szükséges dolog. Kérésed dacára azt mondom, hogy győzd le a félelmed.
2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Piszológushoz kellene fordulnod, mert ez szinte már kóros.

Adok egy tippet, de aligha válik be. Tépj le kb. 3 lapot a WC-papírból. Fogd magadhoz úgy, hogy ne vízesés legyen, hanem mintegy levezesse a pisit a papír. Nem zuhan így és zajt csap, hanem csak csöndesen csordogál. De hogy a pisis kezeddel így mit csinál, még nem találtam ki.

2021. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ennek nincs külön módszere, nekem van amikor halkan sikerül de van amikor hangosan :/
2021. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobsz néhány WC papír lapkát a WC megfelelő felületére. Semmilyen módszer nem 100 %-os, de a nagy dolog végzése esetén is eléggé jól működő módszer ez arra, hogy ne fröccsenjen lehetőleg az emberre vissza a WC-ben lévő húgyos víz.

53 F

2021. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Ne a wc ülőke közepére ülj, hanem az egyik oldalához kicsit közelebb. Így a pisi nem középen fog lecsorogni, ahol nagyon hangosan csorogna mert rögtön a vízbe folyna, hanem szép halkan lefolyik a wc csésze belső szélén. Az is halkabbá teszi a wc használatot (kis vagy nagy dolognál), ha beledobálsz wc papír darabokat a használat előtt, csak ez elég pazarló.


Amúgy szerintem tök érthető, hogy zavarban érzed magad. Szerintem elég sokan vannak így ezzel.

2021. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ja és még egy tipp ami utólag jutott eszembe: ha tudatosan visszafogod a pisi sugár erősségét, próbálod lassan kiengedni, akkor is halkabb lesz és jobban tudod a wc csésze szélére irányítani.
2021. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uh, köszönöm szépen a választ. ^.^
2021. júl. 7. 03:26
 9/10 anonim válasza:
Én is így szoktam, óvatosan, lassanként engedem ki, így senki nem tudja meg, hogy pisiltem. :3 meg mivel én viszonylag ritkán is megyek (szerintem), nagyon sok a vizelet, és azért egy kicsit kínos lenne, ha megindulna, mint egy árvíz :D
2021. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nah, tessék. Köszi szépen. :D

Ez amúgy jogos.

2021. aug. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!