Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ijeszto sztorikat...

Milyen ijeszto sztorikat eltetek mar at?

Figyelt kérdés
Barmi johet. Akar paranormalis tortenet is.

2021. júl. 2. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok túl érdekes ebből a szempontból, de ha már feldobta a kérdésedet a gyk, +nincs rá válasz és hajnal van, leírom a legérdekesebbet, borzongjál! :) 10 évesen a mamámnál voltam az egyik uncsimmal. (8éves volt, hívjuk dik-nek) Egy viszonylag nagy faluban voltunk a főúton. Kb 11-kor lefeküdtünk aludni.Dik a nappaliban aludt, míg én a mamánkkal a hálószobában, ami az útra nézett. Még éjfélkor fent voltam, mert olvastam, a többiek mélyen aludtak. Úgy szerintem negyed 1 körül majdnem álomba szenderültem, amikor valami viszonylag hangosan motoszkálást hallottam a bukóra nyitott ablaktól. A mamámnak elég rossz volt a hallása, dik pedig a nappaliban volt, szóval csak engem vert fel. Odamentem, elhúztam a függönyt, erre megláttam egy hosszú hajú szakállas csávót, ahogy bámul rám. Megijedtem, de nem voltam hangos. Ő is nagyon furcsán nézett a véreres bociszemeivel, mintha nem tudná hogy mi van, majd átugorva a kerítésen elfutott. Ez eddig nem annyira lenne ijesztő, de másnap kopogtattak a rendőrök, hogy nem láttunk-e erre valami borzos, alacsony férfit, mert egy általuk ismert DROGOS bűnöző az egyik szomszédhoz betört, (mivel nem volt otthon) +találtak egy elvágott torkú kutyát a közelben. Szóval ha egy drogosról beszélünk, akinél kés is van, ki tudja mi lett volna, ha előbb bemászik az ablakon, mint ahogy én kinézek rajta? Lehet lebökött volna engem is, vagy akár mindenkit. Nem paranormális, de szerintem érdekes történet. A helyesírási hibákért, ha voltak, elnézést, mivel ittam.
2021. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Ki az a dik?
2021. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es koszi erdekes sztori volt, orulok hogy nem estetek aldozatul.
2021. júl. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!