Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynom kéne?

Szerintetek fogynom kéne?

Figyelt kérdés
171 cm magas, 76 kilós, 20 éves lány vagyok. Ez még belefér a normális súlykategóriába?
2021. júl. 2. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

64 kg lenne az ideális, 73-ig elmegy. Ez már túlsúly.


De térden állva könyörgöm, ne csatlakozz azokhoz a barmokhoz, akik fogyókúráznak. Eszementebbnél eszementebb ötleteket lehet olvasni, és persze egyik sem működik.


Életmódváltás kellene. A diéta=megvonás. Egy életen át nem lehet mindig csak lemondani.


Kezd rendszeresen mozogni, és egészséges ételeket enni. 5-6 alkalomra szétosztva, mindig egyszerre csak keveset. Persze, ha iskola/munka lehetőségeit figyelembe véve.

Kalóriadús ételeket kerüld. A glutén is elhagyható. Sok zöldség, sovány hús.

De nem egyszerre válts, mert az akkor megint csak megvonásérzettel jár. Ha tegnap nagy karéj zsíros kenyér szalonnával volt a vacsora, most meg sovány csirke 3 gramm, korpás joghurt, az nem megy.

Nem ellinkeskedve, de szépen apránkánt hangold rá magadat a sportra, és az új ételekre. Az a cél, hogy mindkettőt élvezzed. A mozgást és az újfajta kaját is.

2021. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nincs nagy baj de ajánlom hogy növeld a test mozgásodat
2021. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha hatalmas melleid vannak es jo nagy segged de amugy csinos vagy, akkor meg jo is lehet a 76 kilo.

Ahogy mondani szoktak: nincs csunya no, csak keves pia :)

2021. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nagy kofferba lehet jol csomagolni :D
2021. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd zokon de kép nélkül semmit se lehet mondani. Lehet hogy atomjó tested van mint Mariah Carrey-nek, de lehet hogy nincs rendben az alakod. Tudsz mutatni egy fotót az alakodról?
2021. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jól érzed így magad? Akkor nem.

Ha meg nem érzed így jól magad akkor diétázz,mozogj

Én 24 éves,férfi,175 cm vagyok, 77 kg,de még mindig diétàzok,mert nem éreztem jól magam, 94 kg voltam,de nem néztem ki kövérnek,mégsem voltam magammal megelégedve,szóval ezt neked kell eldöntened

2021. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok,amúgy igen ahogy az első írja,életmódváltás nem diéta,bár èn diétának írtam,az utobbi egy èvben teljesen máshogy étkezem, és nem vonok meg magamtól semmit,de azert mégis vannak dolgok,amiket már nem eszek,vagy ritkán.. kaloriadeficit,mozgás
2021. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kèpet tudsz mutatni az alakodról?
2021. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!