Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell védettségi igazolvány az...

Kell védettségi igazolvány az egyetemre, illetve kollégiumba? Felsőoktatási intézménytől függ vagy mindenhol ugyanaz a szabály?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemfüggő. El tudom képzelni, hogy egy 200+ fős előadás látogatása, illetve a koli védettségihez lesz kötve, mert ott sok ember zárt térben találkozik.
2021. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A kollégium nálunk már most védettségi igazolványhoz van kötve, szerintem ez nem is fog változni.
2021. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem érdekel? Hátha tudnak spaciálisan válaszolni arra az egyetemre járók, amelyikről kérdezel. Nálunk nem mondták ki így, hogy "kell" vagy "kötelező", de azt igen, hogy a megfelelő védettség hiánya nem fog mentesíteni az óra látogatása alól. (Ergo oltasd be magad)
2021. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajdúböszörményben a Debreceni Egyetem érdekelne, ha esetleg valaki tudja.
2021. júl. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!