Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretnék...

Mit csináljak ha szeretnék egy képregényt írni? Ti mit tennének az én helyemben ? Van rá esély?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy képregényt írni de nem tudok jól rajzolni és nincs ki megrajzolja. Nem szeretnék a rajzolása pénzt költeni hanem azt szeretném hogy valaki rajzolja nekem míg én megírom és ha jó lesz akkor osztozunk a sikerén.

Szerintetek találhatók ilyen ember?


2021. júl. 9. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen rajzolni egy egész képregényt aminek vagy sikere lesz vagy nem? Kizárt hogy elvállalnám. Akkor inkább várj vele, amíg rendesen meg tudod fizetni a rajzolást.
2021. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem találsz egy olyan madarat, aki jól rajzol, de semmi ötlete nincs, és képregényeket akarna rajzolni, akkor esetleg.

De az is biztos, hogy a nyereség kétharmadára igényt fog tartani legalább. Ha lesz egyáltalán.

2021. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Nem szeretnék a rajzolása pénzt költeni hanem azt szeretném hogy valaki rajzolja nekem"... nos, ha így állsz hozzá, inkább bele se kezdj, mert nem lesz belőle semmi.


Hány embertől olvastam/hallottam már, hogy neki ÖTLETE van, csak nincs, aki megrajzolja...

Nem így működik a világ. Hidd el a grafikusok, rajzolók se csak ülnek otthon a plafont bámulva, azt várva, hogy majd valaki megkeresi őket, akinek van ÖTLETE és végre rajzolhatnak valamit. ;)

2023. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!