Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma használtam el az utolsó...

Ma használtam el az utolsó fogkrémet, amit a Covid kezdetekor bespájzoltam. Nektek vannak még készleteitek?

Figyelt kérdés
Igyekeztem anno nem túltolni a harácsolós bringát, de csak sikerült mégis :)
2021. júl. 9. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú eltarthatósági idejű termékekből betárazni nem annyira pánikolós dolog. Azok az emberek jóval érdekesebbek, akik például kifosztották a boltokat, meg kilószámra vették az élesztőt mások elől huzamosabb időre hiányt generálva, hogy vajon mit kezdtek a nem háztartási mennyiségű rövid lejáratú dolgokkal.
2021. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Tonhal

Tea

Tészták

Cukor

Még 2023-2024-ig elállnak, úgyhogy nem vész kárba. 😊

2021. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk egy szoba még plafonig wc papírral van tele.
2021. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nem spajzoltam be semmit sem nem kellett messze menni a bolt tőlem pár lépésre van meg egyedül élek nem kellett sok dolog
2021. júl. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem spájzoltam semmit én sem, nem vagyok hülye....
2021. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Èn sem spájzoltam semmit. Mert te azt hitted a covid kezdetén, hogy majd évekig nem lehet fogkrémet venni?

Akkor is elmondták, hogy boltba LEHET menni és minden kapható lesz. Jól írja az első válaszoló, hogy a sok barom megvette a rengeteg élesztőt, aki meg tényleg csak egy sütit akart sütni amit amúgyis szokott, annak nem jutott. Mint a birkák...

2021. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszre lehet újra spejzolni.
2021. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom már, hogy mire gondoltam. Ijesztőek voltak az üres polcok. Ösztönösen fölkapkodtam pár holmit. Miért pont a fogkrémet? Fura módon a klotyópapír eszembe sem jutott. Az élesztő sem, nem is vásároltam.

Na mindegy, elfogyott.

2021. júl. 10. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratula
2021. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem meg van par bab es husoskaposzta konzerv 😁
2021. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!