Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma használtam el az utolsó...

Ma használtam el az utolsó fogkrémet, amit a Covid kezdetekor bespájzoltam. Nektek vannak még készleteitek?

Figyelt kérdés
Igyekeztem anno nem túltolni a harácsolós bringát, de csak sikerült mégis :)
2021. júl. 9. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Az 1kg cukor amit vettem, most fogyott el. Majdnem mindenhez mézet használunk.
2021. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:

Én most bontottam ki az utolsót, ha jól emlékszem, még covid előtt spájzoltam fel egy akciókor. De hajfestékem is van még 4 dobozzal amit szintén akkor vettem. Bár a spájzolásnak nem volt köze a covidhoz, csak ha valamiből egy jellemző fajtát használok, amiből előfordul készlethiány is, akkor azt hajlamos vagyok begyűjteni amikor akciós vagy amikor összegyűlik rá a kupon pl. rossmannban. A fogkrémet már nem látom sehol a boltban, lehet hogy kivonták, pedig imádom (Signal szegfűszeges) :( a hajfestékemet meg úgy 2 éve nem lehetett kapni hónapokig és kénytelen voltam más, szarabbat használni. Na azóta spájzolom kuponnapokkor.

Ilyen tipikus covidos spájzolásom nem volt, se budipapír, se kaja, semmi.

2021. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ehendoglottel volna, de legalabb szep hajjal 😂
2021. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
13. Miért döglöttem volna éhen? Kaját lehet kapni és nem vagyok annyira specializálva hogy valamiből csak egy fajtát eszem meg. Ha a megszokott nincs, simán veszek másfélét. Azt spájzolom, amivel ezt nem tudom megtenni mert csak az az egy fajta vált be, na ilyen a hajfesték. A lezárások idején is volt kaja a boltban, azt minek spájzoltam volna?
2021. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!