Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van cigány osztály társad...

Baranyi kálmanné kérdése:

Van cigány osztály társad szereted?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Volt... Nem az a jó példa,de vicces volt, jókat lehetett vele röhögni, de mondom nem jó példa...

Amúgy miért kérded?

2010. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, jó fej volt, mondjuk ő a gazdagabb típus volt, de tök mind1 ilyen módon én nem ítélek el embert.
2010. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt általánosban egy cigány lány, bár azt terjesztette, hogy török. De egyébként aranyos volt, csak néha meghülyült.:D
2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt! Kitünő tanuló volt és még ösztön díjjat is kapott! ( Ez halál komoly )

17/L

2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ő nem olyan fajta: tiszta, becsületes, jó tanuló, jópofa volt. Egy csomót hülyülünk még most is :)
2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ált suliba volt ott is csak 1 évig. Tipikus cigány, haza se ment nagyon, valami nála jóval idősebb pasival dugott össze vissza, később el is került vmi nevelő intézetbe.

Középsuliba meg hálisten nincs most cigány osztály társam.

2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most jön rentgeteg a sulinkba... csatlakozunk zádorral... és sztem nem fogjuk őket szeretni!! de ez nem azt jelenti, hogy utáljuk a cigányokat... mert van normális...
2010. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, sőt az egész iskolában nincs cigány, legalábbis én még nem láttam.
2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Általánosban a fél osztályom az volt. A legtöbb büdös volt. Egy 7. osztályban elment szülni.

Gimiben egy volt. Az is büdös volt és kivolt közösítve. Ő is elment szülni.

2010. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van, kettő is. mindkettő hülye (nem bántásból de tényleg :D); az egyik viccesen hülye, de már néha idegesítő, de még a jobb fajtából származik; a másiknál viszont kiütközik a vérvonal, mindig rajoskodik, meg órán beszólogat a tanárnak, és miatta szív mindig az osztály, meg tapizza is a lányokat...
2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!