Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megbirkozni a...

Hogy lehet megbirkozni a munkahelyi stresszel, rosz főnökkel?

Figyelt kérdés

Annyira nem rosz a fonokom, de mégis én nagyon stresszelek mellette. Egyik pillanatban lecsesz valami miatt, a masikban pedig teljesen kedves. De nem ugy csesz le, hogy 'ezt nem igy kellett volna, erre figyelj', hanem picit megalaz, hogy 'ezt mar reg tudnod kene', meg 'erre rajohettel volna magadtol', stb... Pedig, ha szimplan elmondana vagy legtobbszor magamtol is eszreveszem, akkor is figyelnek ra es ezt o is tudja, mert tudja, hogy szeretnek jol teljesiteni es nem lustasagbol vagy trehanysagbol rontom el a dolgokat, hanem csak szimplán meg uj nekem mindez es igy nyilvan elnezek neha dolgokat, meg ilyesmi.

Ettol, hogy o igy reagal a dolgokra, nem hogy jobb lennek, hanem csak pluszban stresszelek, kapkodok, es meg az egyszerubb dolgokat is elrontom.

Tudom, ez normalis, a legtobb fonok nem tokeletes es meg ez nem is olyan gaz, de nekem ez nagyon uj es valahogy meg kene birkoznom a stresszel, mert ez igy senkinek sem lesz jo. Meg tetszene is a munka, szeretem is csinalni, ha nem o van itt.



2021. júl. 12. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen.

Az egyéb kérdésekben sehogy.

2021. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam munka kategóriát. Hiva kellett volna raknom?
2021. júl. 12. 15:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Hova*
2021. júl. 12. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberek, azon belül munkahely, kollégák.
2021. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új munkaadó, de legalább más részleg a jelenlegi munkahelyeden.
2021. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1) Beszélsz a főnökkel, hogy ne így "csesszen le", mert ez téged frusztrál, stresszel.

2) Másik részlegre kéred magad - ha van ilyen lehetőség.

3) Új melóhelyet keresel.

2021. júl. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!