Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha úgy halok meg ,hogy...

Gáz ha úgy halok meg ,hogy soha nem láttam vagy nem jártam a világ legnagyobb részén csak magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 18:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9/


Az a baj már nem tudom mire érzek belső késztetést a depressziótól mindenre olyan dolgokra amik sosem érdekeltek annyira vagy egyáltalán.Össze vagyok zavarodva.

2021. júl. 14. 14:30
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal nagyobb gáz, hogy az ország nevét, amelyben élsz és amelynek jó eséllyel polgára vagy, nem vagy képes helyesen leírni!
2021. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12/


Direkt nem írtam nagybetűvel

2021. júl. 15. 10:11
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Ebben az esetben "sokat nőttél" mindenki előtt, aki szembesül az analfabétizmusoddal! -Már hogy még tudsz is arról, hogy farönk vagy!
2021. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14/


Köszi a véleményed de nem érdekel,úgy írok le ahogy akarok dolgokat az analfabétizmus meg nem itt kezdődik.

2021. júl. 15. 11:10
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem a legtávolabbi pont, ahol jártam, az Bécs volt, de az is csak egy osztálykirándulás. Nem igazán érdekel a külföld, itthon is nagyon szép helyek és látnivalók vannak. 48F
2021. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16/


Na ez viszont irigylésre méltó és komolyan írom.Lehet bennem a depresszió dolgozik mert most mindenről elmélkedek és mindenről úgy érzem hogy lemaradok és ha lemaradok milyen boldogtalan leszek.Olyanról is elgondolkodtam már,hogy milyen igazságtalan,hogy az emberek leszületnek ide a földre és sokan töredékét sem látják vagy tapasztalják a világnak.De ugye ha mindenki tehetné akkor aztán felfordulás lenne a világban... Meg mi lesz ha én sem járok sehol olyankor fura kínzó érzések vannak bennem.

2021. júl. 15. 11:18
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy szerencsére, hogy bármiről is lemaradnék azzal, hogy nem járom körbe a világot, főleg az internet korában. #16
2021. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18/


Én szinte mindenben ezt érzem,hogy lemaradok.Egy ismerősöm mondta ha lemaradsz majd a halálos ágyadon bánni fogod...

2021. júl. 15. 11:23
 20/25 anonim ***** válasza:
Úgysincs olyan hosszú élete az embernek, hogy mindent megtapasztaljon és lásson 🤷‍♂️
2021. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!