Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg lehet venni telefonoka...

Tényleg lehet venni telefonokat, videókártyákat, laptopokat stb bontatlan csomagolásban dark webről?

Figyelt kérdés

láttam egy videót ahol egy csávó Apple termékeket vesz, ami elvileg bontatlan csomagolásban érkezik, link is volt a videó alatt: [link]

ilyen valóban van?

és ha igen mégis hogy van ez, megveszed és feladják postán, nem akarok venni semmit sem onnan mert nem akarom kockáztatni az adataimat de nekem zavaros hogy bontatlan apple termékek negyede áron eladóak.



2021. júl. 14. 04:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
73%
Én a helyedben nem használnám soha semmire a rohadt dark web-et, mert én 2018. végén, 2019. elején használtam, illegális oldalakat látogattam, aztán pár hónappal később egy szép napos délutánon kijöttek hozzám a nemzeti nyomozó főügyészség ügyészei és a készenlétis zsaruk házkutatást tartani, meg kihallgattak azért, mert megnéztem pár oldalt a dark web-en. Akkor megfogadtam magamnak, hogy soha, de soha többé nem megyek fel a dark web-es oldalakra. Az is lehet, hogy már a te IP címedet is figyeli a rendőrség, meg feltörték már lehet a postafiókodat és olvasgatják, hogy kivel miről beszélgetsz e-mail-ben. Tudom, mert velem is ezt csinálták, mindkét akkori e-mail címem feltörték s mindent tudtak rólam, meg velem kapcsolatosan. Szóval mivel félek a börtönbe kerüléstől, így én 2019. tavasza óta nagyon figyelek rá, hogy milyen dolgokat nézek az interneten és igyekszem jól viselkedni, nehogy egy szép napon az én házam is körül vegyék a tekesek, mint a V. Kende házát, aki szintén dark web-et használt és arab terroristákkal csevegett a neten.
2021. júl. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fsms ***** válasza:
100%

Igen lehet. DE sokkal egyszerűbb ha bemész egy boltba és megveszed, vagy megrendeled egy webshop bol.

Nem értem ez miért nem opció.

1# bár lepontoztak, sajnos ez a valóság. Az összes hatóság a dark sebet nézi.


Fideszes pedo kaletát is ott kaptak el.

2021. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Én is csak azt tudom javasolni neked, hogy ne használd a Dark Webet semmire. Be se lépj oda inkább! Kerüld el messziről.

2021. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.-2. válaszoló

nem szeretnék venni semmit sem onnan, nem akarok ilyenen meggazdagodni, csak nem értem ha valaki bontatlan apple termékeket tud szeretni és negyede áron eladni azt miért dark weben teszi, el rudná adni dark weben kívül is sokkal drágábban, végül is nem drogról van szó

2021. júl. 14. 07:43
 5/15 Fsms ***** válasza:
100%
Mert lopott. Ha a rendes weben hirdeti 1 nap alatt lebukik.
2021. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem, bontatlan csomagolásban vanna elvileg, talán feltört kártyákról veszi, de az úgy még nagyobb szopás
2021. júl. 14. 08:38
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Olyan dolgot, amit legálisan is meg tudsz venni boltban, webáruházban, itthon és külföldön, miért kell neked ilyen rizikós forrásból?

Garancia biztosított? Csináljak neked bontatlan csomagolást egy darabka téglával? Műszaki paraméterei alapján egyáltalán használható lenne nálunk?

2021. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mi az hogy miért kell neked? nem vennék onna semmit
2021. júl. 14. 10:03
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Az teljesen általános, hogy a kérdező valaki helyett… na mindegy. Nem, hát nem.

Akkor az, aki onnan venne bármit, miért vállal hatalmas kockázatot?

A tényleg lehet vennire az tud biztos választ, aki megtette, nem lett baja, és a termék is rendben van. Ő meg nem fog itt eldicsekedni vele.

2021. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én ki nem próbálom, inkább megveszem sokkal drágábban legálisan, kockázat mentesen
2021. júl. 14. 10:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!