Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IQOS-al való pozitín-negatív...

IQOS-al való pozitín-negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyesmire: könyebb a légzés, nem büdös kontra begyulladt tőle az ínyem( sok embertől hallottam😳) többet szívok belőle stb.

2021. júl. 14. 05:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rossz, semmi mellékhatást nem éreztem, a reggeli köhögés és a téli taknyosság elmúlt.


Nekem még a sima 3-as van, van egy tok cserekódom, amit sehol nem tudok beváltani, mert ilyet már nem forgalmaznak. Úgyhogy épp szenvedek vele. 25 ezerért meg nem fogok újat venni. Nem is értem amúgy, eddig az összes ismerősömnek ha gond volt a sima 3-mal, akkor kapott egy új szett 3 duó-t, de úgy látszik nekem nincs szerencsém.


Valószínűleg ki fogom próbálni helyette a glo-t, ahhoz a "heets" is olcsóbb 300 forinttal.

2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!