Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap ültem a szobámban és elkezstem figyelni magam. Észrevettem hogy néha tompul a látásom. Megijedtem rákerestem és egyből csak olyan dolgokat találtam amik nagyon súlyos betegségek következményei pl:agydaganat

Nagyon megijedtem. És egyre több tübetet véltem felfedezni. Feszült lettem. És az egyik pillanatban úgy behonályodalt a látásom hogy hirtelen beszelni sem tudtam. Belém fagyott a szó. Szédültem. Nyomott a fejem is. A hasam meg elindult. Nagyon gáz de többször sirtam is mert nen tudtam mi ez. A karacsony es a szilveszter is remekul telt de keveset aludtam az elmult időben. Anyum adott frontint. Be is aludtam. De ma reggel ugyanugy rettegek és olyan mintha tompulna az agyam. Olyan érzések vannak bennem melyeket soha nem éreztem. Rettegek... attol felek hogy osszesek vagy megvakulok vagy en mar nemis tudom. Mit tehetnék?


20/F



2017. jan. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez inkább pánikbetegségnek tűnik mintsem agydaganatnak.Olvass utána.sajnos én is az vagyok jártam is pszichológushoz vele szedtem gyógyszert is!Mindenesetre menny el és vizsgáltasd ki magad az a biztos. 22/l
2017. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

És mik azok a tünetek amiket felfedeztél?


Engem 2 hónapja műtöttek agydaganattal.

2017. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hirtelen elhomályosult a látásom és nem tudtam beszélni aztán megijedtem és lezsibbadtak a végtagjaim. Kontrolálatlannak éreztem magam. Szédültem és halálfélelmem volt.
2017. jan. 3. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérlek ne félj. Nekem is tegnap úgy eltompult a látásom, hogy alig láttam, de én érzem hogy száraz a szemem és valószínű azért.

Ha valami bajod van, sose olvasgass betegségek tüneteit, mert a nagy része úgyis igaz rád, hisz vannak ilyen általános tünetei mindegyik betegségenk...

A hasmenés, szédülés fejfájás betudható a stressznek

2017. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feltalálták már az orvosi rendelőt...
2017. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!