Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek abba hagyja a...

Szerintetek abba hagyja a "zaklatást"?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdtem a munkahelyemen, barátnőmmel együtt (diákmunka). Most 20 éves vagyok, és adodott egy olyan helyzet, hogy az egyik ott dolgozó elkezdett írogatni facebookon illetve instagramon. Először barátnőmnek majd nekem is. Nem írtam neki vissza az elején aztan olyanokat vágott hozzám, hogy tuti utálsz meg szégyelsz még a becenevet is beállította gyűlölömre. Majd mivel nem valaszoltam át tért instagramra is. Itt telt be a pohár és vissza írtam neki, hogy legyenszíves békén hagyni mert én nem szeretnék tőle semmit és elég kellemetlen ez az egész es álljon le. Erre csak felmérgesedett és olyanokat vágott hozzám, hogy szégyelsz tuti be pasiztál stb stb. Itt szeretném le szögezni, hogy semmiféle jelet nem adtam írányába sőt még beszélni se beszéltem vele személyesen, látásból ismertem és ennyi írásba is csak annyit, hogy hagyjon békén és ne irogasson, ezért se értettem miért kezdett el írogatni. le tiltottam instagramon és miután át léptem facebookra, hogy ott is le tiltsam azzal szembesültem, hogy olyanokat írt a képeim alá, hogy milyen kétszinű ember vagyok és a mosolyom se őszínte valamint a falamra is posztólt, hogy csalódtam benned meg ilyenek. Gyorsan ki töröltem ezeket és ment is a tiltás. Szóltam az igazgatonak, hogy mi történt illetve meg mutattam neki a bízonyítékokat is az irogatásáról illetve posztolásáról, de nem tett semmit ki rúgni nem szeretné mert kevés az ember, csak annyit mondott, hogy majd beszél vele, hogy hagyja abba. Rendőrséget azert nem értesítettem mert nem nagyon szeretnék ügyet illetve úgy vagyok vele, hogy megvárom hátha tényleg az igazgató beszéde után békén hagy engem is meg barátnőmet is. Barátnőmnek pedig képeket küldözgetett lányokról. Minden munkatársunk fel van háborodva ezen és azon is, hogy nem bocsájtja el az igazgató.

De azért félek, hogy nem fogja abba hagyni a "zaklatást" hiába tiltottam le mindenhonnan. Faházba vagyok elszállásolva barátnőmmel együtt ő szerencsére nincs a közelbe mert bejár, de ettől függetlenül nem tudok aludni normálisan mert félek. Minden kis zajra felkelek és megijedek akárcsak barátnőm. Szerintetek?

(Tudom, hogy nem ide való illetve durva csak ki kellett adnom magamból mert teljesen kész vagyok idegileg.)


2021. júl. 15. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen értelmes dolog a rendörségre menni és feljelenteni
2021. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Letiltottad, ennyi.

Nekem ebből az jött le, hogy csak neten tud emberkedni, és személyesen már nincs annyi vér a pucájában, hogy odamenjen!

Nem kell ezzel foglalkozni.

Vedd úgy, mint ha meg sem történt volna!

2021. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Igen gondolkoztam a rendőrségen de mint írtam ha nem muszaj nem szeretnék belőle ügyet, persze ha elfajulna a dolog akkor mindenképp megyek a rendőrségre, de még várok, hátha megértette a dolgokat. Köszönöm a választ!


Második kommentelő: Rendben és köszönöm a választ!

2021. júl. 15. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is zaklat és nem tesz semmit az igazgató akkor jelentsd a rendőrségen, nehogy már félelemben élhetek egy ilyen alak miatt
2021. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj határozottan azzal a nyomorékkal, hogy ha nem hagyja abba, mész a rendőrségre és tovább viszed az ügyet. Hátha megijed tőle. Illetve esetleg munkatársakkal fogjatok össze ellene, tudjanak róla a munkatársak és legyenek figyelmesek, ha bármi történne. Én nem tudom h az ilyenek miért vannak még emberek között.:/// Kitartást!!
2021. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!