Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőm szülinap...

Mit vegyek a barátnőm szülinapjára? Egyszerűen nincs öletem, ő engem nagyon meglepett, olyan párnát kaptam amin a kedvenc sztárom van.

Figyelt kérdés
Én is örömet szeretnék okozni neki...segítsetek. ötleteket várok ^-^
2010. aug. 27. 18:40
 1/2 Leila3 válasza:
Sok mindent vehetsz neki,Te biztosan tudod,hogy miket szeret! :-) Vegyél neki valami szép ékszert, vagy könyvet,ha szeret olvasni,vagy egy finom parfümöt, vagy vidd el valami szép helyre. Vagy egyszerűen kérdezd meg tőle,hogy mit szeretne,akkor legalább nem találsz mellé,de ha ezt nem akarod,akkor csak gondold át,hogy miket szeret,és kész.
2010. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a barátságkarkötő jutott eszembe amikor én adtam valamit barátnőmnek

amúgy akármi, én is megkérdeztem, hogy jó lesz e az és azt írta vissza sms- be, hogy bármi jó csak szívből jöjjön

2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!