Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Moziban mikor lehet legjobb...

Moziban mikor lehet legjobb választás pont a legelső vagy a leghátsó sor?

Figyelt kérdés

A hátsó sorok mindig tömve vannak már idejekorán, onnan mondjuk nem tűnik túl távolinak a vászon?

A legelsőnél pedig túl nagynak? Mondjuk egy 3D-s filmnél lehet pont az elsőt célszerű választani?

Hálás lennék, ha valaki tudna tanácsot adni benne.


2021. júl. 21. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hátra szoktam ülni, mert onnan is bőven látni, elölről viszont túl közeli. Ha nem is a leghátsó sorba veszek jegyed, de mindenképp hátrébb.
2021. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem a leghátsóban jó szerintem ülni, hanem valahol középtájt, talán kicsit fent (ez nálunk vidéki cinemacityben 5-ös vagy 6-os sor volt, de régen voltam már és vannak nagyobb meg kisebb termek is, szóval viszonylagos) ahol a vászon közepét látod. Elég nagy a vászon, még a leghátsóból sincs messze, csak így kényelmes, mert pont előre kell csak nézni. Elől rossz ülni, 3D vetítésen is, mert a nyakad kitöröd, egész végig kissé fölfelé kell nézni és közel is van a vászon, meg torzul is, amit látsz. Nem lesz érdekesebb vagy közelebbi az élmény, ha közelebb ülsz.
2021. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

A legelsőt kizàrólag kényszerből vàlasztom (nincs hely màshol).


A legtöbbször jó kétharmad magassàgban ülök be, középre.

2021. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megkérdezem, általában, hogy hány soros a terem, de legtöbbször, a hetes, vagy a 9-es sor közepét szoktam kérni, mert onnan mindent jól lehet látni. Még 3D-s, IMAX moziban is bejön, bár IMAX-ban minél hátrébb érdemes.

Mondjuk az IMAX-ek vászna eleve olyan, hogy bármelyik helyről jól látsz, de azért ott sem ülnék az első sorokban.

Nagyon-nagyon régen ültem már, mivel az első 3 sor olcsóbb volt, de ha nem volt elég messze a vászontól a széksor, akkor csak kínszenvedés volt.

2021. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!