Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek az ismerkedéstől. Ez...

Félek az ismerkedéstől. Ez valami fóbia? Ha igen hogyan tudnám el tüntetni?

Figyelt kérdés
Főleg lánnyal való ismerkedésektől félek. Köszi a válaszokat. 16f
2010. aug. 27. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Haver ugyanez a problémám nekem is! És talán vagyunk így még páran. De legalább te is egy sorstárs vagy. Vag y múltbéli kudarcaid, vagy kinézeti előnytelenségeid okozzák ezt. Én már csak tudom.


Tisztelettel: A Balfék aki együtt érez veled, és a sorstársad (20/F)

2010. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyne, lehet ezen segíteni. Először is fel kéne turbózni az önbizalmad... De írj egy kicsit részletesebben a dologról, így nehéz válaszolni. Miért félsz ismerkedni? A visszautasítástól félsz? Jó pasinak tartod magad?
2010. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valogattok,finnyasak vagytok.A rendes ,szereny lanyok nem kellenek.
2010. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

23:39 es.


Én nekem már nagyon nincsenek elvárásaim. Csak tulajdonság elvárások - ne legyen a nő agresszív, ne nézzen le, ne cigizzen, ne piáljon, tudjon főzni, viseljen el, legyen kedves, szeresse amit én is.


Tisztelettel: A Balfék

2010. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Hát így vagyok már elég régóta. Szégyenlős típus vagyok. Nem merek oda menni a lányokhoz. És igen, attól félek leginkább hogy visszautasítanak meg hogy majd "mit fog mondani, mit képzelek én hogy csak úgy oda megyek hozzá" stb... Ezért félek, meg zavarban vagyok ha jó csaj van a közelemben. Nem tudok természetesen viselkedni olyankor. Jó pasinak tartom magam de ez hiába ha nincs önbizalmam. :S
2010. aug. 27. 23:52
 6/13 A kérdező kommentje:
23:29 jó fej lehetsz :D :D
2010. aug. 27. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Balfék!Dobj egy privit!
2010. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1 szóval félek azoktól a lányoktól akik tetszenek... de ez már nagyon zavar és szeretnék valahogy változtatni rajta. Meg az is zavar hogy ha beszélgetnék egy csajjal, alig tudok megszólalni. Olyankor teljesen leblokkolok meg. Az eddigi barátnőimnél is így volt, hogy alig volt közös témánk, alig tudtunk beszélgetni(főleg élőbe) mert msn-en megnyílok, szóval ott tudok beszélni de élőbe már nem.
2010. aug. 27. 23:59
 9/13 A kérdező kommentje:
meg ilyenkor mindig azt mondom magamba hogy úristen de unalmas meg szánalmas vagyok....
2010. aug. 28. 00:00
 10/13 A kérdező kommentje:
ja egyébként nem csak a lányoknál van ez, van úgy hogy haveroknál is alig tudok megmukkanni....ezt sem nagyon értem. lehet ezért nincs annyi barátom...
2010. aug. 28. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!