Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek az ismerkedéstöl?...

Miért félek az ismerkedéstöl? Lányoknál legtöbbször, önbizalom hiány miatt? Egyke vagyok és ha a szüleimmel vagyok, nem merek ismeretlen lányokhoz odamenni, berzélgetni.

Figyelt kérdés
17f vagyok. Olyan érzésem is sokszor van, hogy szégyellem hogy nincs testvérem. Vagyis ezt hátránynak tekintem. Sokszor egyedül is vagyok itthon.
2011. júl. 7. 01:25
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Velem is így volt, de ha egyszer erőt veszel magadon, akkor már nem lessz ilyen prolémád.

Probáld először úgy, hogy nem csak úgy odamész, legyen oka(rámenősnek nézhet.) pl: elhagyott valamit, vagy szeretnéd tudni az időt stb ilyen piti ötletekkel, meglátja kedves vagy, és ha te is tetszel neki akkor szabad a pálya.

Üdv

2011. júl. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!