Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Némely focis boltban miért...

Némely focis boltban miért olcsóbbak a dolgok mint a klubnál?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok mikor mondjuk 25 ezer helyett 10 egy mez,mert az egyértelmű,hanem mikor ilyen 2-5 ezerrel kevesebb alapból leárazás nélkül. Akkor ezek se eredetiek mert különben hogy lenne bevétel?

De olyat is láttam hogy egy most kiadott új mez a klubnál 30 a boltban 20


Engem most speciel egy bemelegítő mez érdekel és az 2 ezerrel olcsóbb mint a klubnál. Megbízható vajon? Csak mert a klub még rátesz egy 6-ost a szállításért azért próbálok ennek utána járni


2021. júl. 23. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a focis klub is szereti a haszont. Mit gondolsz, ők honnan szerzik ezeket a cuccokat be? Aztán ők is ráteszik a saját hasznuk.
2021. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,az oké,de akkor az ilyen boltok akik pár ezressel kevesebbért adják, hogy szereznek haszont? Vagy mikor leárazásokba kezdenek. Felkerestem ezt a boltot és aszondják minden cucc eredeti,mégis kicsit gyanús nekem
2021. júl. 23. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:

"de akkor az ilyen boltok akik pár ezressel kevesebbért adják, hogy szereznek haszont?"


Úgy, hogy valakikkel megvarratják, gondolom szerződésben állnak valami varrodával, és olcsóbbért átveszik, így tudnak ők is hasznot tenni rá.


Ez pont olyan, mint a zöldség gyümölcsnél. Vannak az őstermelők, tőlük felvásárolják a nagybani terjesztők, majd tőlük a kisebbek, s végül a vásárló. Az őstermelők szívnak a legjobban, mert közben mindenki ráteszi a maga hasznát, de tőlük olcsón veszik át, amit megtermeltek.

2021. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma is okosabb lettem. De varroda? Akkor mégse olyan mintha a Nike vagy a Puma gyártotta volna.

De van pl. a Lionsport,ott a mezek csontra annyik mint a klubok oldalán,ezeknél elhiszem,hogy onnan szerezték be

2021. júl. 23. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

És szerinted a NIKE és a PUMÁ-nak ki csinálja? Ott is csak szabó-varrók dolgoznak.

Én még emlékszem rá, amikor először megjelent Magyarországon, Budapest, Váci utcában az ADIDAS bolt. Hosszú-hosszú sorok kígyóztak, mert ugye, az az eredeti. Ment is minden jó drágán, vették, mint a cukrot.

Aztán, mikor már alább hagyott a varázs, onnan vásárlók is el kezdtek panaszkodni: "de hát márka boltból vettem, mégis szét szakadt pár hét után a melegítőm..." annyit meg tudott, 2-3 hetet, a kínai változata is.

Szóval, mert eredeti, még nem biztos, hogy hajj, de nagyon hiper-szuper.

Viszont mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Én nekem jó a second hand-os kínálat is, ott is kapni eredeti, márkás cuccot, töredék áron.

2021. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Velem is előfordult ilyen

Csak itt a kis részletek,a kinézet a lényeg,mert ritkán veszek ilyen focis cuccot,azt ha már igen akkor a legeredetibb legyen.

Csak ja sokalltam a +6k-t ami a szállítás ezért kerestem alternatívát. A Nike oldaláról is lehetne rendelni ahol ingyenes,ha lenne olyan méret

2021. júl. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!