Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Outletekben (mondjuk Parndorfb...

Outletekben (mondjuk Parndorfban) mennyivel szoktak olcsóbbak lenni például boltban 50000 és 100000 forintos ruhadarabok? Vagy máshogy kell az akciókat ott elképzelni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Digel inget 24ezer helyett 9ezerért vettem ott.Akciós is volt,meg az ottani ruhadarabok a régebbi kollekciók darabjai (sok XXL meg egyéb méretű ruha van),ezért jóval olcsóbbak.Őszintén ilyen nagyobb márkákról nem tudok nyilatkozni,mert nem nagyon vásárolok Gucci meg egyéb neves boltokban,max.szülinapra,évfordulóra veszek táskát vagy amit szeretne a kedvesem.

100.000forintos ruhadarbot 60-80.000forintra saccolnám.Szerintem attól is függ,hogy milyen régi az a darab.Például az előző kollekcióból visszamaradt darabokat drágábban adják,mint a 6 évvel ezelőttieket.


Be kell nézni és keresgélni.Mindig lehet találni valamit jó áron.

2019. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan turkálós jellegű? Vagyis nincs konkrét darab, inkább legfeljebb "találni" lehet ruhákat?
2019. szept. 19. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Van mindkettő.A második emeleten van egy bolt.Úgy képzeld el,hogy az egyik fele ilyen turisabb,kb.mint egy kínai és nagyrészt nagymama ruhák.A bolt másik fele már rendesebb,van több egyforma ruha,na azok kicsivel drágábbak.Fehérneműből az össze mamás.

A többi bolt teljesen normális.Ugyanolyan mint máshol.Nem turi,rendesen fel van akasztva minden,több egyforma darab.Egyébként rengeteg a magyar eladó ott.Szinte mindegyik üzletben beszél valaki magyarul.

2019. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem pont erre gondoltam. :)


Azért hasonlít elmondásod alapján turkálóra, mert nincs olyan, hogy például ebben, vagy abban az adott üzletben a bolti 77.000 forintos árhoz képest 60%-kal csökkentett áron lehet azt az X holmit megkapni. Vagy nincs az, hogy 250.000 forintos ruhákat (tehát az összeset) megkapnánk 80.000-ért.


Hiszen így fogalmaztál: "kell nézni és _keresgélni_ mindig lehet _találni valamit_ jó áron." Ebből indultam ki.

2019. szept. 20. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!