Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem kéne Magyarorsz...

Csak szerintem kéne Magyarországon betiltani az alkoholt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom a magyar társadalom nincs felkészülve a kulturált alkoholfogyasztásra, ezt abból szűröm le hogy 1 millió kezelt alkoholista országa vagyunk és szerintem még legalább félmillió van aki el sem megy elvonóra

2021. júl. 26. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az amerikaiaknak sem sikerült, 13 évig volt érvényben.

Igazából nem oldott meg semmit, virágzott a zug szeszfőzés, tarolt a maffia.

Mit gondolsz, mindenki sutba dobná a szeszfőzőt?

2021. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd, hogy itt is annyira megerősödjön a maffia, mint ott?
2021. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rick ***** válasza:
100%

Magyarországon az alkoholfogyasztásnak olyan régi hagyománya van, hogy már túl késő lenne betiltani. Ugyanaz történe, mint az amerikai szesztilalomban. Ilyen esetben pont, hogy a kultúrált alkoholfogyasztók hagynának fel az ivással; azoknak a nagy része, akiket le akarnánk szoktatni így is, úgy is beszerezné valahonnan az alkoholt.


Több kárt okozna, mint amennyi hasznot hajtana.

2021. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak te gondolod így. Tokajban vannak a legjobb borok, tényleg be kéne tiltani!?😂💖
2021. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak te gondolod
2021. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Legalizálni kéne szinte mindent és a használókat rehalibitálni meg biztonságos helyet biztosítani, ahol tiszta tűvel tiszta környezeteben használhatnak bármit.


Bizonyítottan a legjobb módszer.


A betiltás csak fekete piacot eredményez és verszélyes körülményeket a függőknek akik nem tudnak leállni.

2021. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem egyből fellendülne egy màsik piac...vàgod, hogy alapvetően nem vidàm az élet itt a Nyugat-Balkànon?
2021. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet tiltani mindent ami egészségtelen, a chipset, a nyalókát, a mértéktelen evést, a kipufogófüstben való kerékpározást, a betonon futást, a kevés alvást, stb. Egy felnőtt ember el tudja dönteni, hogy mit tesz magával és később viseli is a következményeit.
2021. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!