Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy kérdést 1x lehet...

Ha egy kérdést 1x lehet kiemelni, és mint tudjuk a régebbi kérdéseket a kutya se olvassa akkor miért szólogatnak be egyesek amiért egy kérdés többször is szerepel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
azért, mert az emberek szeretnek belekötni a másikba
2011. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy beszólogatnak?Jelentik?Hát mert unatkoznak,és szeretnek kib*ni mással,vagy nem tetszik az amit szeretnél tudni.Pl: Hol tudnám letölteni Zsofi rágógumi c számát?

Akkor én ezt jelenteném mert utálom az ilyeneket. :D

Egyébként én is normálisakat kérdezek,de (ahogy mondtad) a kutya se válaszol.Fúj de rossz mikor a sok hülye kérdés miatt nem lehet látni a "normálisakat".

2011. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem jelentik (gondolom) csak jönnek a válaszok h: te nyomorék mérnem tudod megnézni már vagy 1000x feltették ezt a kérdést, minden héten van ilyen stb.

Amúgy pedig az is idegesít amit te mondtál, utolsó hozzászóló, hogy ha én azt kérdezem, hogy hol tudok ezt vagy azt letölteni, vagy hogy hogyan csináljak .skp-ból .nif-et akkor semmi válasz viszont az "írunk egy mesét?" stílusúakra tizesével küldik

2011. máj. 26. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen.Viszont te tudod jelenteni,ha valaki csak provokatív választ ad.Nincs más válasz erre,buták és bunkók a legtöbb ember(,ez mindig így volt).
2011. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok elégtételt venni rajtuk csak megérteni.
2011. máj. 26. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,azért,mert feltalálták a keresőt.Ha keresek egy kérdésre választ először mindig beirok egypár kulcsszavat a keresőbe,hátha előttem kérdezte már ugyanezt valaki.Igy időt spórolok(nem kell megvárni amig valaki válaszol),és a bunkók beszólásait se kell olvasnom.Ha a kereső nem találja meg,akkor kiirom a kérdést.Ennyi,igy elkerülöm,hogy valaki beszóljon miatta. :)
2011. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!