Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy helyes, tiszta, gondos...

Hogy helyes, tiszta, gondos borotválni egy női lábat?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, epilálok

A lábam tele van szőrtüszőgyulladásokkal, szorbenovesekkel, hegekkel,

Arra a döntésre jutottam hogy kiprobalnam a borotvát

Viszont amióta az eszemet tudom, mindenhol, mindenkitől azt hallom hogy a borotva szar, megerosodik a szőr, gyorsabban fog nőni, fertőző

Viszont 2021ben már csak nem 😃

Vettem egy Gillette női borot vat, egy dmes borotva utáni krémet, női habot, mindent 😃

Szeretném megkerdezni hogy heti hányszor nem veszélyes még borotválni a lábamat, bevizezem a lábamat, h ab, és mehet a borotva?

Utána vízzel kimosom, fertotlenitovel lefujom és kész???

Köszönöm szépen a segítséget



#szőrtüsző-gyulladás #Benoves #Epolator helyett borotva #Hogy kell helyesen
2021. júl. 31. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

én pl. nem bírom a borotvahabot, attól csíp, fáj. sima férfi borotvával zuhanyozás közben a tusfürdővel szoktam.

és nem igaz, hogy erősödik tőle a szőr

2021. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Én mindig borotváltam a lábam és a hónaljam. Nyáron naponta, bár elég lenne két naponta is. Ősszel, télen heti néhányszor. Nincs szőrbenövés,nem vàgom meg magam, sima a bőröm. Majd kitapasztalod hogy jó neked. Én meg pont az epillálást fontolgatom, mert tartósabb az eredmény. :D

26N

2021. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

DRUKKOLOK, írj majd 😊

2021. júl. 31. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Te vagy flash, vagy neked hogy van időd minden nap borotválni?:D Ezt most full komolyan kérdezem, egyszerűen nem tudom elképzelni. Én örülök nyáron ha 2 hetente egyszer jut egy kis időm rá (mármint a lábra, a hónalj kész van 1 perc alatt).
2021. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!