Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményt kérek a Stihl MS...

Véleményt kérek a Stihl MS 462 CM láncfűrészről?(Többi lent)

Figyelt kérdés
Tartósság, ár érték arány, illetve otthoni háztartásba elegendő eggy ekkora teljesítményű gép? Biztosan nevetségesen hangzik hogy elegendő-e a teljesítménye de otthoni kuglizásnál szerintem nagyobb igénybe vételnek van kitéve egy láncfűrész. Tulajdonosok és erdőgazdaságban dolgozók véleményére is kíváncsi lennék ezzel a típussal kapcsolatban

2021. júl. 31. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=stihl+ms+462


Találsz itt tesztet, ismertetőt, összehasonlítást

Ha nem tudsz angolul, attól még hasznosak lehetnek

2021. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rutinpók válasza:
Otthoni felhasználásra kiszolgál, ha nem adod kölcsön és 3 hónapos stihl keveréknél nem használsz idősebbet.
2021. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 1. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdészetben 2 év az élet tartalmuk.Othon ez kb 15 év.Rossz a dugattyú súlyelosztása és ha gyűrű megkopik hajlamos a "kibicsklásra" .Amúgy kuglizásra ha nem tökölni akarsz 70ccm-optimális!Nekem az elődje van 461, teljesen tökéletes.Mivel jófogáson 260e ft már simán megkapod a 462-est az egyik legjobb vétel otthonra -ha megengedheted magadnak!
2021. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erről láttam egyébként videót hogy van valami kiálló cucc a forgattyúsház tetején ami belóg a dugattyúszoknya alá ha ez okozza a problémát mármint a csőperem akkor eltávolítom
2021. aug. 5. 14:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis már megvettem szakkkereskedésben.
2021. aug. 5. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vágd ki, ugrik a gari és rossz lesz az áramlás.461-ben és a 661 ben is van cak azokbó ki lehet csavarozni.Kiszeded rosszabbul fog menni és többet fogyaszt.Nem véletlen van az ott -meg van tervezve.Az a faszi egy kamuláda azt se hidd el amit kérdez.Tény,hogy az töri el a dugattyút de akkor már totál szétkopott neked minden és hónapokkal előtte tudod-érzed-hallod valami nem stimmel.Nem spontán egyik percről a másikra történik.
2021. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!