Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a csillagjegyem?

Mi a csillagjegyem?

Figyelt kérdés
Lusta vagyok, telefon függő, szeretem a madártejet, szeretek tv nézni ,enni és zenét hallgatni. Kedvenc zene műfajom a pop. Kedvenc ételem a pizza, gyros és a palacsinta. A kedvenc tv sorozataim: Hunter Street, Just add magic és sulfuring spring titkai. Introvált vagyok.

2021. aug. 2. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
jan 1 és dec 31 között születtél szóval a csillagjegyed selfiebot.
2021. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hogy jön a magyarázat a kérdéshez? A csillagjegy kizárólag egy dologtól függ, ami fix: a születésed napja. Már egy óvodás is, de egy idősebb ember tudja, mi a csillagjegye. Ha nem, akkor rákeres, ha nem lusta - de ugye te az vagy. Ugyanakkor ha már így megkérdezted mi a csillagjegyed, a sok körítés helyett azt kellett volna leírnod, hogy mikor születtél.
2021. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Haha, igen.


2. Nem vagyok annyira lusta, tudom mi a csillagjegyem, csak játszani szeretnék.


Köszönöm a válaszotokat. :-)

2021. aug. 2. 20:44
 4/8 KizuAi135 (Virtual Youtuber) válasza:

2. Nem csak a születésnapból lehet kikövetkeztetni. A személyiségből lehet. De ugyanakkor van még ascendens és holdjegy is...

Az én iskolámban egy 6/7 és még talán 8 éves gyerek sem tudta mi a csillagjegye.

2021. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fero89 ***** válasza:

"Nem csak a születésnapból lehet kikövetkeztetni"

Azt értem hogy egyesek ebben az ascendens meg holdjegy témában is hisznek, de maga a csillagjegy fix időponttól, fix időpontig van, nem? Ez annyira következtetés mint ha azt mondanám KIKÖVETKEZTETEM, hogy nyáron születtél-e, csak áruld el a születésed hónapját.

Mellesleg engem is érdekelne, mennyi információt kéne a kérdezőnek megadni, melyek között nem szerepelhet a születése időpontja, ahhoz hogy egy asztrológus meg tudja határozni a születésnapját, vagy legalább a csillagjegyét biztosra?

2021. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És még ezzel kiegészítem: Jó titok tartó. Szeretek sokat beszélni , de telefonon keveset beszélek. Rugalmatlan. Álmodozó. Szeretem a luxust. Kedvenc országaim Japán és Amerika. Kedvenc nyelveim: Japán, Amerikai angol és Spanyol.

Kedvenc gyümölcseim: eper, áfonya, meggy, ananász, gránátalma és a pomelo.

Kedvenc kristályom: Ametiszt. Kedvenc színeim: Rózsaszín, fekete és kék.

2021. aug. 7. 14:23
 7/8 KizuAi135 (Virtual Youtuber) válasza:
Taurus?
2021. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
That my moon sign.
2021. aug. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!