Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Nem akarom,...

Mit mondjak neki? Nem akarom, hogy összevesszünk.

Figyelt kérdés

Következő a helyzet: a legjobb barátom holnap leköltözik Miskolcra, suliba fog ott járni. Nemrég összejött egy csajjal, aki totál ,,leszívta" az agyát, össze is ugrasztott minket, de hálisten kibékültünk. Azonban maradt némi keserű utóíz, ami abban nyilvánul meg, hogy mióta kibékültünk,kevesebbet beszélünk,találkozunk.(szerintem a csaja hangolja ellenem.) Ma úgy volt,hogy este beszélünk,nem volt időponthoz kötve. Én mondtam,hogy 19:00-20:00-ig tévézek,de utána nagyon szívesen és örömmel beszélgetek vele, hisz holnap mégiscsak elutazik...ő erre azt írta,hogy akkor nem akar,majd 2 perc után ezt: ,,Látom nem érek neked annyit,hogy visszaírj.Akkor szia". Azóta csönd...

Mit tegyek? Felhívnám,de nem tudok mit mondani...szeretnék vele beszélni őszintén, el akarok tőle búcsúzni...de ugyanakkor szeretném,hogy érezze, hogy azt gondolom,hogy szép lassan tönkreteszi a nője. Mindezt valami normálisabb,de ,,erélyes" stílusban.

Minden barátom,ismerősöm azt mondja, hogy nem kéne ezzel ennyit foglalkoznom, talán nem is volt igaz ez a barátság,ha a barátom így áll hozzá ehhez az egészhez...de én nem tudok elmenni 4 év barátság mellett ilyen könnyen, és mielőtt ez a csak felbukkant,abszolút nem volt ilyen....:(


Értelmes tanácsokat,tapasztalatokat várok. Előre is köszi:)


2010. aug. 28. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
megkérdezném, hogy szerinte mi igazi barátok vagyunk e még. Ha igen, rajta , oldjuk meg a problémákat, és működjünk együtt. Aztán mondja el mi a problem őszerinte és mi énszerintem. Valahogy így kéne, többi menet közbe.
2010. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engedd el. (Lert go)
2010. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: szerintem is így fogom kezdeni...


Második: persze, és fogadjam el,hogy egy nő 5 hónap alatt szétzúzott 4 év barátságot? Persze,erre mindenki azt mondja,hogy akkor ez nem volt valódi barátság...de ezelőtt a csaj előtt nem volt ilyen, pedig jó pár kapcsolata volt! Olyanok voltunk egymásnak,mint a testvérek:segítettük egymást mindenben (nőügyek,suli, stb.) erre felbukkan ez a k*rva a semmiből ,és mindent elcsesz?

Te annyiban hagynád a dolgot fordított helyzetben?

2010. aug. 28. 20:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az nem írtam le, hogy én is egy ilyen helyzetben vagyok most. A barátnőm teljesen belezuhant egy idióta fasz.iba aki tudom hogy átveri. De nem mondhatom neki, mert kikaparta volna a szemem. Most az idő engem igazolt sajnos. Annyit tehettem, hogy támogattam, és megpróbáltam az ő fejével gondolkodni, támogatni, amikor lelkes volt , bíztattam, mikor le volt hangolva akkor sem azt mondtam, hogy látod én megmondtam. Ilyen esetekben hidd el hogy minden ember a saját kárán tanul. Talán tedd te is ezt..
2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudja, hogy így állsz hozzá, hogy "az a k.rva", akkor nem is lesz már hosszú barátság. Az én páromat hívná így akár az anyám is, megnézhetné magát. Te pedig egy sz.r ember vagy, aki kizárólagosságot akar. Egy 5 hőnapos párkapcsolat az nem egy futó kaland.
2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hónapos. Bocs.
2010. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Édes öregem, csak tájékoztatásul elmondom neked, hogy mióta barátok vagyunk, nemegyszer én segítettem neki összejönni az általa kinézett csajjal...és soha nem kértem tőle kizárólagos barátságot.Vannak még rajtam kívül jó barátai,az igaz,hogy én vagyok a legjobb,ezt ő maga mondta nem egyszer. Ennél az esetnél pedig elég hamar kiderült számomra, hogy itt valami nagyon nem stimmel a csajjal. De mikor figyelmezettem a haveromat késő volt...

Szal pls gondolkodjál mielőtt leírsz valamit,persze csak ha nem túl nehéz;)

2010. aug. 28. 20:38
 8/17 anonim válasza:

mi is ebben a helyzetben vagyunk, egy baráti társaság. mindenkinek van barátnője nekem is.

de az egyik haver barátnője teljesen behülyítette a barátunkat, nem jön el a bulikra, találkozásokra, ha felhívjuk, akkor nagyon szűk szavú, és ő egyáltalán nem telefonál, nem keres minket.

sose volt ilyen.

sajnos nem tudunk mit tenni, kivárjuk, amíg ő fog keresni minket. a csaj teljesen kisajátította magának, és ellenünk uszította, hogy a haverunk csakis vele foglalkozzon.


a te esetedben ne mondj semmi megjegyzést a lányra, mert ilyenkor a barátod valószínű nagyon szerelmes, és most nem számít neki semmi más. a barátnője meg azon van hogy kisajátítsa magának. a legtöbb nő nem bírja elfogadni, hogy a barátjuknak haverjai vannak, akik összejárnak, össze tartanak.


sajnos ez van.


szerintem adj neki időt, és hívd fel, hogy tudja, a barátságod nálad nem változott.

a haverodnak is jól fog esni, hogy tudja, bármikor számíthat rád....

2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp hívd fel, de ne kezdd el szidni a csaját!!

tiszteld meg őt annyival, hogy a választottját elfogadod, és tiszteletben tartod a döntését, ha őt fontosabbnak tarta, mint téged. akkor is, ha koppan majd később.

próbálj meg úgy tenni, mintha mi sem történt volna, továbbra is tartsd vele a kapcsolatot.

lehet, hogy egyszer még visszaköltözik a te városodba, aztán megint olyan jóban lesztek majd, mint régen.

ha még suliba jártok, nagyon fiatalok lehettek, ebben a korban meglehetősen ritka a hosszabb kapcsolat.

valószínű, hogy 1-2 év múlva már nem lesznek együtt.

2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

SZERINTEM: Hívd fel és mond azt, hogy megbántott a viselkedésével, de ezt betudod annak, hogy költözik és kicsit össze van zavarodva, és nyugodjon meg ti ettől függetlenül is nagyon jó barátok lesztek.


Ha erre is bunkózik le van szarva, ha erre kedvesen reagál, pl bocsánatot kér, akkor tényleg csak zavart most.


18/L

2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!