Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány pedofil sorozatgyilkossal...

Hány pedofil sorozatgyilkossal találkoztál már az interneten?

Figyelt kérdés

Oly kedvelt tűzzel-vassal szidni az internetet, pláne a kommunikációs részét, mondván mindenki hazudik, senki nem az, akinek mondja magát, elrabolnak, kirabolnak, megölnek, megerőszakolnak a csúnya negyvenéves pedofil bácsik. De ez persze tény. Tehát az ezt hangoztatóktól kérdezem, hogy ők mégis hány hasonló esettel találkoztak az interneten? Vagy valamelyik ismerősük, mert a hallottam valakitől, akinek mesélte egy bárki, az nem referencia. Na és hányan próbálták meg átvágni a "kinti" (való) életben? Bizonybizony, ott is lehet hazudozni... Az internet már régóta nem akkora csoda, hogy a nép legjobb szórakozása a hamis személyazonossággal való garázdálkodás lenne. Az egyetlen dolog, amiről írásban lehet hazudni, de élőben nem, az a kinézet. De hogy is van az, hogy a külső nem fontos (annyira)?... Persze, leírni bármit lehet. De mondani is. Ha ennyire bizalmatlanok vagytok az internettel kapcsolatban, akkor élőben mindent elhisztek, vagy ott is ugyanez megy? Tudtok az állandó gyanakvásotokkal értékes emberi kapcsolatokat létrehozni?


Az meg vicces, ahogy egyesek itt mennyire extrém módon tudnak ellenvéleményt nyilvánítani, miszerint internetet használni bűn (: Csak azt nem veszik észre, hogy ők is ezt teszik...


2010. aug. 28. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Már sorry de ennek mi köze van a sex,párkapcsolatok témához? :P
2010. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
nem olvasom el bocs
2010. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
én se olvasom mert rühes vagy:S
2010. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

h0n3y:


Az, kérlek, hogy az internetes ismerkedésről szól a kérdés, nem tudom, elolvastad-e...


A többieket meg sajnálom, hogy 14 sor elolvasása már megterhelő feladat.

2010. aug. 28. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Na én meg elolvastam. :)


Szerintem ez a vélemény egyre inkább kezd visszaszorulni, rég nem hallottam senkit, aki így gondolta volna. Bár pár éve egy ismerősünket egy interneten megismert pasi gyilkolt meg, de már együtt éltek.

2010. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eggyel se, csak hírekben olvastam, de ez nem egy olyan dolog ami bárkivel megtörténik, aki hülye és megadja minden adatát valami vadidegennek csak mert szépeket beszél, az meg is érdemli...

Az internet nem gonosz, csak tudni kell értelmesen használni.

2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azta O.O...milyen igaza van az utolsó válaszolónak...
2010. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!