Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIUK! Mennyi sminket viseltek...

FIUK! Mennyi sminket viseltek el/ szerettek egy lányon? Vagy a körmön is esetleg.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. a természetes kinézetü lányokat szeretem.

De az sem probléma ha van rajta egy kis smink és ápoltak a körmei(de mind ez határokon belül)

Amugy hány éves vagy?

2010. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
17/ L vagyok csak szeretném megtudni hogy pl szemceriuza+ szempillaspiortál meg egy kis szolíd francia körömlakk már nem tűnnék fel jó színben a pasiknál.
2010. aug. 28. 21:06
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az még talán jöhet. 18/F
2010. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

21:03 vok

hát ez akkor simán belefér;)

Nálam az ilyen 3-4 cm-es körmök meg a szempilla nagyobbito dolgok az ami olyan taszitoak nah de kinek mi tetszik.Énnekem még minig az összhatás számit:P Tán valami buliba készülsz?:)

2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Neem nem:D a Hétköznapokra értem csak. :D Suliba. De vannak akik vörös hegyes körömmel járnak necc harisnyával és vastagon kihúzot fekete tussal+ kékszemhély púder. Szóval ezt azért túlzásnak tartom :D
2010. aug. 28. 21:26
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapra semmit.
2010. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

megint csak elsö vok:$:D

jol tartod... am eddig milyen stilusban jártál suliban hogy csak most tetted fel a kérdést? vagy csak ugy most jutott eszedbe?:) Tán nem szoktál járni buliba h igy le nem-ezted kétszer is?:o:D

ha nagyon unsz akkor csak egy szavadba kerül:$

2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
édesvagy utolsó de a legtöbb lány nembirja a "pirulást"
2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem :D nemazért nemeztem le. Hát igen. mondhatjuk ugy hogy nem szoktam bulikba járni. Átlagos stílusom volt semmi rocker emo retro. Meg effajta öltözködések :D

Csak eszembe juott amugy, hogy meg kérdezzem. Mert eddig én teljesen natúr voltam mert úgy gondolta, hogy ha kivan lakkozva a körmöm szempillasporál + szemceuza, az oylan mintha egy álarcut húznál magadra. Hogy eltakarom magam, mintha nem én lennék, szégyenleném magam. Egy mű p*csa lennék. És felmerült bennem a kérdés mert többen monták , hogy nekik a vörös köröm jön be de én ha kifestem maximum francia jöhet szóba.

2010. aug. 28. 22:53
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig...:D

Szerintem ha eddig önmagadat adtak akkor ezetulse tedd máshogy. De eza te döntésed. Persze egy buli vagy valami más szorakozás az más dolog. És mért nem jársz bulizni ha szabad kérdeznem?:)

2010. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!