Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiknek jobb lenni férfinak...

Melyiknek jobb lenni férfinak vagy nőnek? Választod fogalmazd meg hogy mért!

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azért jó férfinak mert:

-mászkálhat félmesztelenül

-nem kell menstruálni

-nem annyira gáz a csúnya beszéd

-általában ő kezdeményez a szerelemben

-nem kell szűlnie

- ha jól néz ki a lányok zabálják


azért jó nőnek mert:

-a saját testéből lesz egy gyermek

-lehet bombázó

-csinos

-lehet aranyos, ribanc, és stréber

-műköröm, haj, ruhák

-szeretnek öltözködni



kb ennyi ami most ezsmbe jutott

2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerinted kedves kérdező?

előző vagyok... :)

2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nőnek lenni jobb, mert lehetnek érzelmeid anélkül, hogy bárki hülyének / b.zinak / csirának / cukifijúnak nevezne :-) Nem kell folyamatosan megjátszanod, hogy te vagy az atyaúristen, az erős, a bátor a stb... Én ezt nem bírnám csinálni...

Szebb tested van, mint a férfiaknak

Nem kell gusztustalanul szőrösnek lenned (ha szőrtelenítesz, akkor "b*zi-e vagy"-szabály lép életbe :D)

Akárhány orgazmusod lehet egymás után, és még zsepi se kell hozzá, továbbá ha az utcán / tanórán (stb) felizgulsz, azt senki nem veszi rajtad észre

A pasik mindig a segítségedre sietnek (bepakolják a nehéz bőröndödet a buszba, felrakják a láncot a bicajodra, hogy ne kend össze a kezed, stb), előreengednek az ajtóban... Meg úgy egyáltalán minden nehéz és erőt igénylő dolgot megcsinálnak helyetted

Sokkal többféle frizurád lehet, meg már eleve az is, hogy foglalkozhatsz a külsőddel anélkül, hogy b.zievagy lennél :D


Fúú most ennyi jutott eszembe

2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

fiúnak szerintem jobb lenni mert nem kell folyton olyanokon aggódni hogy mekkora a melled meg hogy néz már ki meg nem menstruálsz két hetente három hétig és nem szarakodsz annyit kis dolgokon amik kb nem is léteznek meg erősebb is vagy

és persze a hajaddal sem kell szarakodni fiúként, le kell vágni jó rüvidre párhetente aztán kész még szinte menő is

2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

hát én lány vagyok, de én is jobban szeretek lány lenni. a menstruáció/szülés az egyetlen ami rossz dolog. de amúgy a hajunkat változtathatjuk, bármilyen színű ruhát fölvehetünk, smink, stb. a fiúk meg csak úgy.. vannak :D mármint nem sértésből. csak egy lány többet tud változtatni magán.


amúgy a fiú azért jobb, mert könyebben találnak barátokat, mert ők nem versengenek. ezért is értem meg magam jobban a fiúkkal :/ a lányok (errefelé) mindd beképzelt ribancok.

2010. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Fiúként: Az érzéseidről nem tudsz beszélni olyan ténylegesen nyiltan senkivel.Mert ha megpróbálod b_uzi vagy.Ha már 2 éve nincs barátnőd akkor b_uzi vagy.Ha szokatlanul túl sok időt töltesz egy másik sráccal b_uzi vagy.Ha nem vagy te is olyan mint a többi srác akkor kitagadnak.A szerelemben neki kell kezdeményeznie szóval ez elég nagy felelősség és sok bátorságot igényel.Engem már nagyon idegesít ez a sok mutogatás!Hogy te is b_uzi vagy, meg te is..És ha b_uzi?Nem hinném hogy rájuk tartozna.

Lányként: Nyiltan lehet a lányokkal érzésekről beszélni.Nem mondják hogy 'ez l_ezbikus'.Ha 2 éve nincs barátod akkor 'hu mekkora s_eggfej lehetett az előző srác hogy ennyire földbe tiport'.Viszont a lányok pletykásak.Hamar kitagadják azt aki nem szimpatikus vagy fenyegetést jelent.A szerelemben viszont ő az aki csak vár a srácra.A 'szenvedő alany'.Persze ma már kezdeményezhet a lány is, de mégis az a normális (szerintem) ha a fiú indít.

Inkább lány:)

2010. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De most ez is nem kérdése a fiú nem érdekli annyira hogy haj ruhák műköröm és ha az utcán felizgulsz vagy órrán te akkor is szoktad csinálni? Vagy igazából én is de nekem nem kell magamhoz nyúlni mert nekem annyi hogy ha nagyon felizgulok akkor 5 percig akkor már annyira beindulok hogy már egyszer elélvezek nagyon dúrva. 17/F
2010. aug. 28. 22:35
 8/12 A kérdező kommentje:
22:09 hát nálunk nem szokták ezt csinálni meg ha ezt mondják engem nem érdekel azt hinnek amit akarnak a fiúk nem annyira érdeklik mások véleménye.
2010. aug. 28. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak könnyebb jól kinézni mert senkit nem zavar a szőre meg nekik csak mintás pólók kellenek meg szűkebb nadrágok meg némi izom és kész.xD
2010. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

férfinak. nehéz lenne elmagyarázni és hosszú. de szerintem egy pasi élete sokkal könnyebb. de aztán mindenki arra vágyik aki nem lehet (általában). mindenki kipróbálná, hogy milyen a másik nem tagja lenni. és lehet, hogy ha kipróbálnám, hogy milyen a férfi lét azt mondanám, hogy inkább legyek mégis nő. de mivel ezt nem tehetem meg, maradok a véleményemnél, hogy a férfiaknak könnyebb. de ez csak az én véleményem. az előttem szólók is érdekes dolgokat írtak. mindegyikben van igazság. szerintem az élet mindenki számára nehéz..kortól, nemtől és minden egyébtől függetlenül.

16/l

2010. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!