Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az új őrület valami új...

Mi ez az új őrület valami új kripto bányászat hélium a neve?

Figyelt kérdés
Most azt olvasom valami ingyen gépeket adnak most,hogy bányásszon aki szeretne,de nekem ez a hélium bitcoin is kamu szagú. Hallott már valaki róla? Meg miért adnának ingyen bányászgépeket?

2021. aug. 4. 15:11
1 2
 11/17 SIDLER22 ***** válasza:

Nem tudom. Ezért rendeltem meg én az ingyenes változatot ugyanis van már másik hálózat is ami hasonló, de jobb ennél. Csak az meg még nem annyira elterjedt. Szóval ez a hálózat szerintem működni fog a jövőben. A kérdés csak az, hogy melyik.

Szóval én az ingyeneset rendeltem meg hátha mégse indul be és akkor legalább én ne szívjak vele. De Pesten már elég szépen működik ahogy lehet látni a mapon.

2021. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy dolog bűzlik nagyon de nagyon ebbe a történetbe.


Mi a francért éri meg ez nekik hogy ingyen küldözgetik az embereknek a hardvert, ahol ki tudja milyen hatásfokkal, meg kihasználtsággal fog működni ez a dolog.


Ha ez tényleg úgy működne és olyan rohadt jó biznisz lenne ahogy lefestik, akkor mi szükséged van erre az egész hálózat baromságra?


maguknak kiépítik a rendszert, és működtetik, ott van központosítva, nem a világba szétszórva, nyomonkövethetik az üzemeltetést övék az egész vagyon nem kell jutalékokkal meg a hardver postázásával, szerződéskötéssel stb... szarakodniuk. Ez nekik mind mind plussz nyűg. De még is így csinálják, és ez minden csak nem logikus és következetes. Ezért bűzlik nekem ez az egész, hogy valami simli van a dolog háta mögött.



Mintha lenne egy gazdag befektető aki nem úgy bányászna bitcoin hogy vegy egy hangárt tele pakolja rigekkel, és farmolja magának. Ha minden jöttment szerencsevadásznak kipostázgatna darabokat a rigből, aminek a haszna egy részét lecsípi magának, többit ott hagyja nekik.


Ennek kurvára semmi racionalitása nincsen.

De ha valaki úgy gondolja hogy én látok valamit rosszul, meghallgatom.

2021. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 SIDLER22 ***** válasza:

Ebben igazad van.

De nagyon a pontos működését én sem tudom.

Nem tartom valószínűnek, hogy a rendelésemhez még küldenek egy jó nagy adósságot is vagy valamit szóval én megrendeltem azt lesz ami lesz. Kifizetem a szállítási költséget azt kész.

Ivicától hallottam a projektet ő meg azért nem tűnik egy nagy kamugépnek. Bár fene tudja mi megy a háttérbe, de azok a projektek amiket tőle hallottam azokat már máshonnan is láttam.

2021. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt az embert akit mondasz meg a videói alatt leírást.


"Ez a kis eszköz évente 12 ezer dollárt hoz létre az embereknek, TELJESEN INGYEN!

Ha érdekel a plusz 12 ezer dollár passzív jövedelem évente (előrejelzés szerint évi 100 000 dollárra lesz képes a következő évben), akkor ezt kár lenne kihagyni!"



Ingyen pénz nem létezik, csak a mesékben amivel a balekokat hülyítik. Szóval még mindig fenntartom magamnak a jogot a gyanakvásra, hogy ez az egész történet nagyon de nagyon bűzlik valahol.

2021. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 SIDLER22 ***** válasza:
Ebben mondjuk igaza van Ivicának. Ha megnézed a map-et akkor láthatod, hogy pl Pesten van olyan router aminek a havi bevétele 1800 dollár volt. És nem hiszem, hogy kamu lenne mert egy másik eszközhöz ami fizikailag elég távol volt mindenkitől. Annak meg a havi bevétele 20 dolcsi volt csak.
2021. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy feltétlenül kamu lenne, csak van valami csavar, apró részlet, akármi az egészbe, amit nem mondanak el. Nem mintha egyébként nagy művészet lenne egy kamu térképet leprogramozni ehhez. :D
2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Cégek bérlik, iot eszközök számara a helium halozatot. Nincs semmi atveres. Olvassatok tobbet..
2022. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!