Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom jól érezni...

Miért nem tudom jól érezni magam? Mit csináljak hogy ne legyen folyton rossz kedvem?

Figyelt kérdés

Allandóan ilyen semleges vagy rossz a hangulatom, akármit csinálok nem tölt el örömmel és nem is tudom mi lenne az amitől jól érezném magam..már kezdem azt hinni nincs ilyen..

Ráadásul folyton stresszes és frusztrált is vagyok..



2021. aug. 5. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Ez nálam is így van, én probáltam valami hobbit keresni( azóta sem találtam), de mostanábban ha a barátaim csinálnak valamit megpróbálok bekapcsolódni nekem ez segítet valamenyire. Persze még mindig vannak rossz napjaim, amikor semmi kedvem semmihez és csak tengődök, üresnek érzem magam. Van valami amivel szeretsz foglalkozni vagy bármi ami lekött?
2021. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!