Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahelyen mennyire kötelező...

Munkahelyen mennyire kötelező a telefon, pl zokon veszik nem érnek el, de ők fizetik a telefonszámát vagy én?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaidőn belül nem érnek el azt zokon vehetik, ha kívül akkor nincs sok közük hozzá miért vagy elérhetetlen, de illik visszacsörögni ha ez nem valami állandósult hétvégei vagy esti főnöki cseszegetés. Szerintem.
2021. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha munkaidőben elérhető vagy, de arra nem kötekezhetnek, hogy te telefonálj a saját számládra. Az irodákban általában van vezetékes telefon, ha munkaügyben telefonálnod kell, azt lehet használni. Vagy ha olyan a munka, adnak céges sim kártyát. Ha ilyet kapsz, az munkaidőben mindig legyen elérhető.
2021. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak céges telefonja van, amit köteles a nap órájában bekapcsolva tartani és köteles minden hívást fogadni. Ehhez van mérve a fizetése is.
2021. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ...köteles a nap 24 órájában bekapcsolva tartani...
2021. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Saját telefonról kérdezem én fizetem a sajátom a készüléket is magam vettem.örültem, H tellett rá.
2021. aug. 10. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Munkahelyeden NEM KÖTELEZHETNEK arra, hogy a saját telefonodat bekapcsolva tartsd. Arra van a céges telefon, ahol egymást hívjátok irodából irodába, műhelyből műhelybe vagy keverten. Munkahelyén a dolgozó dolgozzon és ne magánbeszélgetéseket folytasson a saját telefonján. Más dolog, ha munkaidőn kívül felhívnak és valamit akarnak közölni. Ilyenkor illetlen nem fogadni a hívást, vagy nem válaszolni az sms-re.

Fenteb b írtam egy rokonomról, akinek a nap 24 órájában bekapcsolva kell lenni a CÉGES mobiljának, de nemcsak ekkor, hanem még KÜLFÖLDI SZABADSÁGOLÁSA IDEJÉN IS. Persze, olyan a beosztása és a fizetése is. Egyszer az USA-ból hívják, máskor Sanghajból. Szóval - valamit valamiért, de nagyon örül a munkájának.

2021. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!