Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is így van az esős borongó...

Más is így van az esős borongós időben?

Figyelt kérdés
Amikor ilyen idő van, akkor nyomott, fáradt vagyok, nincs kedvem semmihez. Nincs olyan étvágyam se. Meg rossz kedvem van.
2021. aug. 6. 13:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg ősszel
2021. aug. 6. 13:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Imadom az ilyen idot! :)
2021. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakado esoben barangolni az erdoben, nincs is jobb annal. Senki sincs a kornyeken sem, meg a bogarak is elbujnak - ilyenkor felveszem az eso szettemet es megyek is kutyat setaltatni :)
2021. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A sár idegesít benne a legjobban.
2021. aug. 6. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan így vagyunk vele
2021. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Imádom. Nem lehet kimenni. Így nem kell csinálni semmit. Lehet dögleni benn.
2021. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pont nyáron a hőségben, meg úgy általában a napsütésben vagyok ilyen. Érdekes.
2021. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a napfényhiány és ezáltal a kevesebb szerotonin és melatonin hormon okozhatja, előbbi közvetlenül a boldogságérzetünkért is felelős. Esetleg a hűvösebb hőmérséklet is hathat így rád, sokan feszültebbek és kedvtelenek lesznek hűvösebb időben. De a borongós, esős idő már magában is szomorúbb hangulatot okozhat, érzelmileg.
2021. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pl most is :/
2021. aug. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!