Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy munkahelyet,...

Találtam egy munkahelyet, egész jó, fel is vennének, de amig ottvoltam 3 csótánnyal is találkoztam. Dolgoznátok ilyen helyen?

Figyelt kérdés
egyébként tiszta, meg minden, de nekem ez rémisztő. megkértek, hogy tegyem fel a táskámat a földről, mert belemászik. elképzelni sem merem, hogy napi 8 óra ottlét alatt egyszercsak hazahozok egyet.. anyum szerint felejtsem el. szerintetek?
2010. aug. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:) Ugyanmár. Majd tesztek le csapdát. Mikor én bekerültem életem legjobb m.helyére (11 évet voltam ott, onnan jöttem Gyed-re), akkor nálunk a konyhában voltak csótányok. Életemben akkor láttam először csótányt, fogalmam se volt, hogy csótány, csak mondtam a kollégáknak, hogy fekete bogarak vannak a konyhában. Mondták, hogy az a csótány, és van egy használaton kívüli zuhanyzó, és onnan jönnek.


Pár nap múlva intézkedtek is (az én kérésemre), tettek le csapdákat, majd fél év múlva felszámolták a zuhanyzót, és azóta se láttam több csótányt. Ha amúgy minden más rendben van velük, nehogy emiatt visszamondd.

2010. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csótányok szinte mindenhol vannak sajnos, emiatt nem érdemes feladni a helyet...
2010. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fatelepen dolgozol, akkor nem tudom mit vársz...
2010. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne menj oda dolgozni!

Biztos, hogy előbb-utóbb hazavinnél párat, és nagyon nehéz őket kiirtani. Arról nem is beszélve, hogy a kaját mindenhol megtalálják.

2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kerestem mást.. :)
2010. szept. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!