Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vodafonnál kiadják így a...

A vodafonnál kiadják így a pin kódomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A telefonom az imént frissített, majd kérte a pin kódot, azonban elfelejtettem és a 3 próbálkozásom is lejárt. Nem találom azt a kis papírt amire a puk kódom van írva. A szerződésünk apukám nevén van, ő viszont egész héten távol lesz, nekem pedig fontos lenne a pin/puk kódom. Van rá esély, hogyha bemegyek a vodafonehoz, kiadják nekem? Pl. ha igazolom a személyazonosságom, vagy valamit. Gondolom az én nevem is szerepel a szerződésben. Kérlek ha valaki tud valamit segítsen! Köszönöm :)

2021. aug. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És a neved sem szerepel a szerződésben.

2021. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nevén van a szerződés, miért lenne benne a tiéd? Aláírtál bármit is szerződéskor? Valószínűleg nem, hiszen az apa nevén van minden, és az ő adataival regisztrálva. A szolgáltató csak a szerződővel áll szóba, vagy meghatalmazottjával. Csak ugye utólag meghatalmazást sem tudsz kreálni nélküle, azt alá kell írnia.
2021. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A te neved miért szerepelne a szerződésben? Csak apáddal kötöttek szerződést nem veled, és csak ő tudja kikérni
2021. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Argloss ***** válasza:
100%

Nem muszáj személyesen intézni. Telefonos ügyfélszolgálaton keresztül apukád ki tudja kérni, ha tudja a megfelelő azonosítókat.

Illetve, ha regisztrálva van a Vodafone oldalán és hozzá van kapcsolva ez a telefonszám is, akkor ott is meg lehet nézni a PUK kódot.

2021. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült :)
2021. aug. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!